Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is piszkálja a kis-nagy...

Másnak is piszkálja a kis-nagyfia a kukiját?

Figyelt kérdés
4 és fél éves a fiam és még folyamatban vagyunk a kuki húzogatással....lehet hogy amiatt piszkálja?pucéran nem szokta csak ruhán keresztül,és mindegy milyen alsó gyatyó van rajta,és egyre gyakrabban látom mostanában olyan mintha zavarná ott vmi.....vagy csak felfedezte hogy az ott van?háziorvosunknak nem szivesen mutatnám meg mert arról hires hogy feltépi a kisfiuk kukiját,pedig azt nem szeretném mert eddig is boldogultunk,igaz hogy lassan de alakul neki.
2009. ápr. 26. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
jaj nem tudom merjem e irni tudom biztos tisztálkodtok rendesen de nem lehet hogy a még fel nem huzott rész alatt viszket neki?kérlek ne haragudj rám,ha mégis kiakadnál akkor bocsi
2009. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia!nem akadok ki:) nem hiszem mert a tövénél piszkálja a kuki és a zacsi között..nem tudom mitől lehet...kérdeztem tőle fáj e neki azt mondta nem,meg nem vág keserves fejet ha odanyúl vagy ha nézem neki,tehát nem gondolom hogy fájna...még arra gondoltam hogy lehet hogy beizzad neki a gatyóba és azért piszkálja....
2009. ápr. 26. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan élettani majd elmulik nála .
2009. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
én emlékszek az én fiam is csinálta sokáig, ugy nyomkodta is ha most nem írod már olyan régen volt hogy el is felejtettem de eszembe jutott rolatok
2009. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kb. egy honapja inditottam en is egy ilyen jellegü kerdessel egy topicot, az en kisfiam 5 es fel eves, es en ugy hiszem, hogy egyszerüen csak azert csinalja mert kellemes. Gondoltam psziches dolgokra is meg az elejen, rengeteget beszelgetek, foglalkozok vele, es a hazassagunk is rendben van, tehat ezt kizartam az okok közül. Persze azt tudni kell, hogy ha ez amolyan "tikkeleses" dolog, akkor valoszinüleg nem most van valami problema, hanem egy korabbi dolgot kell keresni a multban. Az oviban is szoltak mar, hogy a keze mindig a kukijan van, persze ott nem fogdossa, vagy huzogatja, csupan "biztonsagban tartja". :) Ugyhogy mi otthon megbeszeltük, hogy az esti fürdözesnel maradhat a "kukizas", mert ugye az elöbört huzogatni kell szorgalmasan tovabbra is, meg en mondtam neki, hogy ha jol esik neki, akkor nyugodtan otthon megfoghatja gond nelkül, de az oviban es mashol (pl. edzesen) tilos. Szoval egy kicsit kordaba tartom, es ugy latom, hogy ez müködik is. Amugy a "miert csinalod? " kerdesre az ö valasza ennyi volt : "mert kellemes". :)

Ja, meg valami : ugye tudod, hogy ahogy te reagalsz erre az intimitasara, az majd nagyon komolyan kihat a kesöbbi szexualitasara? Biztosan tudod, csak azert nyomatekositanam minden anyukaban, hogy nehogy megszegyenitse, vagy eröteljesen leszidja a gyeremeket, mert komolyan arthat vele.

Remelem, hogy minden szülö pontosan tudja, hogy nekünk is eppugy kellemes elmeny az erintes, a simogatas... :)

Nem baj, ha ismerkedik a gyermek az erzessel... :) Csak bizonyos keretek köze kell terelni. Ez az en velemenyem, remelem sokan egyet ertetek velem. Szep napot, L.

2009. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Ez teljesen természetes életkori sajátosság. Amire figyelned kell, hogy nem szabad, folyamatosan rászólni, vagy büntetni miatta, mert később szexuális problémái lehetnek. Persze ha néha rászólsz ( például vendégségben, vagy nyilvános helyen ) attól nem lesz semmi baja.

2010. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!