Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós kisfiam éjszaka eddig...

14 hós kisfiam éjszaka eddig szopot, egy hete már nem. Szeretném, ha tejitalat vagy tápszert inna legalább reggel és este. Hogyan fogadtassam el vele?

Figyelt kérdés

A tejitalat már próbáltam adni neki, öklendezett tőle, most banános tápszert vettem neki de ezt sem akarja elfogadni, a cumisüveggel csak játszik, ha kanállal adom egy-két kanállal elfogad, de többet nem.

Egy pár napja hajnalban felébred és vígasztalhatatlanul sír, korábban kivettem a kiságyból szopizott és aludt tovább, de most egyszerűen nem tudom megvígasztalni. Arra gondoltam, hogy talán éhes. ( vagy a foga, vagy ez az iszonyú szeles idő?)


2010. jún. 23. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem éhes, nem is a foga, nem is az idő, hanem a megszokás miatt sír. ilyenkor adj neki cumit.


próbálgasd a tápszereket, tejitalokat, valószínű, mivel már nagy baba, az íze is számít beki, és ezért nem fogadja el.

én kakaót rakok a tápszerbe, így megissza.


hogyhogy játszik a cumisüveggel? ha éhes/szomjas lenne, tudna belőle inni, nem?

2010. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cumisüveget már régóta nem használtunk, a vizet csőröspohárból issza, talán ezért játszik vele. A cumit meg fogom próbálni, de eszembe sem jutott, mivel soha nem cumizott. Sokáig próbáltam adni neki ( bár sokan ellenezték, véleményem szerint azonban minden hátrányával együtt nagyon hasznos a baba megnyugtatására), de soha nem fogadta el, aztán feladtam.
2010. jún. 23. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:

eddig is cumizott, csak a melleden:) most, hogy mell már nincs, el fogja fogadni a cumit.

a kakaót még próbáld meg, ilyen idősen már ihat.

2010. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!