Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találok olyan általános...

Hol találok olyan általános iskolát Budapesten, ami nem magán, és ahol nagyon kevés, vagy esetleg nincs is roma gyerek?

Figyelt kérdés

Itt a környéken rengeteg a roma és nem szívesen járatnám közéjük a gyermekeimet.

Nem akarok magyarázkodni, hogy miért, de megvan a véleményem.


2009. ápr. 27. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértem a félelmed, bár nekem nincs nagy gyerekem de öcsémnek is volt gondja a romákkal. Mely kerületben keressel?
2009. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Leginkább a 4. kerület és vonzáskörzete érdekel,de elviszem messzebb is csak biztonságban legyen.

2009. ápr. 27. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam a XI.kerületben a Budai Sport Általános Iskolába járt,tavaly végzett.mivel nem körzeti suli,így nem kötelesek mindenkit felvenni.Én talán az évek alatt csak néhány romát láttam,azok is a jómódú normális családból.én ezt az egyet ismerem!
2009. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a 2.dik kerületben ajánlanám a csik ferencet, az öccsém odajárt, nem jár roma oda.
2009. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


a 4.ben van a kéttennyelvű a fóti úton,keresztlányom oda jár,nagyon jó színvonalú általános,ő angol tagozatos,barátnőm roppant igényes,jól körbejárta a dolgokat,szóval jó.az osztályában 1 romát sem láttam,de suliban sem nagyon, aki meg volt azon látszott h kulturált.


én ezt ismerem

2009. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!