Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a 3 eves gyerkoce nem akar beszelni?

Figyelt kérdés
Az en kicsi lanyomon latszik rajta,hogy szandekosan nem akar beszelni.Ha mi beszeltetni akarjuk,akkor odajon es befogja a szankat.Egyebkent mindent megert,mindent megcsinal amit kerunk tole,csak beszelni ne kelljen.
2011. okt. 4. 16:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem voltatok még sehol kivizsgáláson? Védőnő, gyerekorvos mit mond? Vidd el logopédushoz és pszichológushoz. Lehet, hogy pszichés oka van, hogy nem akar beszélni.
2011. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, egy kislánynak 3 évesen már bőven beszélnie kéne, mindenképp vidd szakemberhez mihamarabb! csodálkozom hogy a védőnő doki eddig nem szólt
2011. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mar folyamatban van a vizsgalat,2 het mulva lesz meg az eredmeny,addig is logopedushoz kell jarjunk.Azert kerdeztem,mert kivancsi lettem volna,van e mas gyerek is aki nem akar beszelni.
2011. okt. 5. 10:20
 4/20 A kérdező kommentje:
Egyebkent azokra az anyukakra lettem volna kivancsi,akiknek hasonlo a problemajuk.Ugyanis amiota nekunk ez a problemank van,azota nagyon sok embertol hallom,hogy nem kell ezzel foglalkozni,mert ugyis megszolal 4 eves koraig.Az egyik ismeros azt meselte,hogy neki van 4 unokaja es a masodik gyerek 4 eves koraig nem beszelt es 4 evesen folyekonyan kezdett el beszelni.A harmadik gyerek szinten 3 eves elmult es meg nem beszel,viszont a kicsi aki 1 eves mult,mar beszel.A gyogyszertarban a gyogyszeresz is azt mondta,hogy az o unokaoccse 4 eves koraig csak babanyelven gagyoraszott es 4 eves koraban megszolalt es azota folyamatosan,szepen beszel.Na ezert voltam erre kivancsi,hogy van e itt olyan anyuka,akinek szinten 4 evesen szolalt meg a csemeteje es addig meg nem akart beszelni.
2011. okt. 5. 12:37
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni vagy ilyesmi...de az, hogy befogja a szátokat az nem valami jó jel.

Olvasom, hogy már folyamatban vannak a vizsgálatok, ez jó, mert ha valami baj van minél előbb kiderül annál jobbak az esélyek hogy tudnak segíteni neki. Ne várjatok 4 éves koráig, mert késő lesz.


Egy pár kérdés:


Ha mondasz neki valamit oda/rámutatás nélkül (Pl. a szekrényen van az órám hozd már ide.) megérti?


Ha tapsolsz a háta mögött, vagy leejtesz valamit megfordul, hogy megnézze mi az a zaj?

2011. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szia.Igen,mindent megert ramutatas nelkul csinalja azt amit mondunk neki.Nem autista,ha arra gondoltal,azt mar megallapitottak.Az egyik doki azt mondta,hogy tudatosan nem beszel,mert meg nem akar.
2011. okt. 7. 08:39
 7/20 anonim ***** válasza:

Jó ennek örülök.

Akkor viszont ajánlom, hogy vidd el Craniosacralis terápiára min. 3 X.


1000 %-hogy utána fog beszélni.

2011. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Koszi szepen,utana neztem es itt is van Angliaban,bar eleg huzas arban.Azt szeretnem kerdezni,hogy van-e sajat tapasztalatod?Olvastam,hogy sok embernel csodat tett,de en eleg szkeptikus vagyok es azert szeretnem tudni,hogy te is kiprobaltad.
2011. okt. 10. 16:12
 9/20 anonim ***** válasza:

Van saját tapasztalatom is, meg a kislányom is ilyen kezelést kapott. Ennek köszönhetően kezdett el beszélni.

Ma már gyönyörű szépen beszél. 10 kezelést kapott. De már a 3. után beszélt.

2011. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek Down-os a kislánya, nem beszélt,4 kezelésen vannak túl és beszél a kislány. Az óvodájából is szóltak, hogy hihetetlen milyen fejlődésen megy keresztül.


Nekem nincs semmi panaszom, de most én is járok eddig 2 X voltam. Határozottan jobb a közérzetem, ezenkívül mást nem tapasztaltam.


Mindenképpen ajánlom, hogy próbáljátok ki min. 3X.

2011. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!