Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányotoknak kezdett el 2 éves...

Hányotoknak kezdett el 2 éves kora után beszélni a fia?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 27 hósan mondta ki az első szavait a fiam.
2011. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiam 21 hónaposan került bölcsibe, addig is beszélt, de nme sokat, viszotn 2 évesen beindult beszélőkéje rendesen.

Most lányom 2 éves, ő rengeteget beszél és nem most kezdte:-))

2011. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányom 3-án múlt 24 hós, de még nem beszél, csak a maga nyelvén :D, meg mindent elmutogat.
2011. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondott szavakat két éves kora előtt, de elenyésző volt, és leginkább csak én tudtam, h mit is mond.

Két és fél évesen kezdett beszélni mondatokban.

2011. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam közel a 3. szülinapja előtt kezdett beszélni, addig egy mukkot sem mondott.Most 4 évesen állandóan beszél(:-))
2011. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 lesz májusban.a beszéddel hadilábon állunk.Talán most kezdi el őt "érdekelni"a beszéd dolog!A nagy fiam 2 évesen folyékonyan mondatokban beszélt,rengeteg verset mondókát tudott.Szakemberre hallgatva várok szeptemberig ha addig se javul akkor fejlesztésre viszem!
2011. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

27 hónapos, de mondatai eddig csak ilyenek voltak:

Anya, figyelj!

Apa, gyere ide!

Vizes lettem!

Éhes lettem!


Ezeket egy-két hete mondogatja, amúgy szavakat mond csak, de azt rengeteget.

2011. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26 hónapos és csak alapszavakat mond (anya, pápá, cici, bili, pisi), amúgy egész nap a saját nyelvén karattyol. :o)
2011. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!