Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, dolgozók és otthon...

Anyukák, dolgozók és otthon lévők egyaránt! Főztök? Vagy rendeltek, esetleg étterembe jártok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 17:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Két naponta főzök, három főre: férjem, két éves gyerekem és én. Ha min. 600-700 Ft egy menü/fő, nem hiszem hogy olcsó lenne naponta 2-3 főre menüzni. 1200 forintból már van hogy megfőzök és nem feltétlenül főzeléket, és nem egy napra!
2011. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
14 honapos ikreim vannak es egy 9 eves lanyom..mire ö a sulibol hazaer addigra megfözöm..altalaban minden nap fözöm de ha marad akkor meg masnap megesszük..a parom is szeret meg este meleget enni..:-)
2011. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Az elmult 1-1,5 evben rendeltem, vagy valamilyen gyorskajaldaban ettem. Nem meki meg a hozza hasonlokban, inkabb sok gyros meg, kinai, pizza, stb.. de nem draga ettermekben. Tudok fozni, szeretek is, de nem is nagyon volt ra idom, es baratnom sem volt hogy fozzon. Mostanaban inkabb hideg kajakat eszek, de azok sem jok. Felszedtem kb~ 10kg-t hasra, amit eleg nehez lesz majd leadnom. Gondolok most itt a telitetlen zsirsavakra, amik a hidrogenezett olajokban vannak, es a gyorskajak pl hasabburgonya ami elegge nepszeru koret, ilyenekben sutik ki, es egeszsegtelen. Megeri az idot raszanni a fozesre. Legalabb pontosan tudod, hogy mit eszel, mikori, egeszseges, es mivel te csinalod magadnak, illetve a parodnak/csaladodnak akkor meg van benne egy kis plusz is, amit akar meg egy michelin csillagos etteremben keszitett etel sem tud visszaadni.

31/F

2011. okt. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!