Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tudja egy kisgyerek...

Mikor tudja egy kisgyerek rendesen megtörölni a popsiját?

Figyelt kérdés
Kicsim próbálkozik nagyvécézés után, de még kicsit kikeni a popóját. Segítek neki,de ilyenkor elkeseredik és nem is akarja tovább gyakorolni. Inkább csináljam én. Az oviban persze megcsinálja, de segít neki a daduska néni. Más hogy áll ezzel a problémával?
2011. okt. 10. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom öt éves, kitörli, de leellenőrzöm, mert néha marad rajta
2011. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk oviban követelmény volt, mondták hogy se az óvónő, se a dadus abban nem segít. A kisgyerekek többségének nem megy ez csak iskola kezdés körül.
2011. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát már én megkaptam,hogy egy 3 éves kitudja és ki is kell,hogy törölje a fenekét.hát én nem tudom,szerintem egy 3 éves még nem képes erre,max 1 év múlva,próbálkozni persze lehet de szerintem ezt késöbb tanulják meg.
2011. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
É az 5 évesemnek NEM ENGEDEM.Nem is erősködik h szeretné.Nem tudja még alaposan!!!Ovikezdéskor volt egy idióta kezdő óvónéni,mindig kakás bugyival jött haza a gyerekem mert nem bírta normálisan kitörölni neki,a gyereknek meg egész nap csípett,viszketett a feneke,bébi popsikrémmel kentem,lángvörös volt.Azóta nem mer ott kakálni,pedig nálunk kitörlik a gyerekek popiját ha kérik.Hazahozza:(
2011. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 6 éves korra lesz olyan hosszú a karuk, hogy teljesen tisztára tudják törölni a popsijukat. Persze kislányok a puncijukat előbb is kitörlik.
2011. okt. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!