Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmondaná nekem valaki, hogy...

Elmondaná nekem valaki, hogy sok szülő miért lovagol ezen a bölcsőde-óvoda kérdésen?

Figyelt kérdés
Nem, nem lesz a gyermeknek semmi baja, ha közösségbe megy. Nem, nem lesz lelki beteg ettől. Nem, nem fogja kevésbé szeretni az Édesanyját vagy az Édesapját. Nem, nem hal bele senki sem ebbe. Miért kell ezt így felfújni??
2011. okt. 11. 13:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat hoyg megjegyzem, de 10 hós baba beszokása a bölcsibe nem egyezik meg egy 1,5 vagy 2 éves gyerkőc beszokásával.

És sokakat a beszoktatás visel meg, a többi az már csak körítés, hoyg elkezd más miatt is aggódni...

2011. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
10 hónaposan nem adtam bölcsődébe, mert nem vették be... 2 évesen kezdtük el, most ősszel lett ovis, mert nem sokára tölti a 3-at. nem volt egyszerű, sokszor kint sírtam a kocsiban, hogy ott kell hagynom, pedig nagyon aranyos, türelmes, kedves óvó nénijeink vannak!! de nem hagytam, hogy lássa rajtam a bizonytalanságot!! így 3 hét után abba maradt a sírás és az ott alvás is ment.
2011. okt. 11. 13:41
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező


Félreérted szerintem amiket írtak az eddigiek.

Nem ez a legnagyobb baja az adott anyukának, de abban az adott pillanatban éppen az a baja.

Egy óra múlva meg az hoyg mit főzzön ebédre stb...


SŐT!

Lehet hogy van aki csak azért kérdez meg valamit, mert a szomszédja mesélte és ő meg megkérdezi.


Tényleg: az utóbbi hetekben tele van a gyakori abortuszos kérdésekkel...

Van amikor bölcsi-ovis kérdésekkel...


De mivel legyen tele ebben a kategóriában???? Gyerekvállalás-gyereknevelés...

2011. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Jó munkahelyed lehet, ha munkaidőben a gyakorikerdesek.hu-olvasgatsz és minősíted le a szerinted túlaggódó anyukákat. ez valahol téged is minősít....
2011. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Van aki kisírja magát a kocsiban és megnyugszik!

Van aki meg felteszi itt kérdésben és attól nyugszik meg!


Nincs ezzel semmi baj!

:-)

2011. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

azt hiszem ez nem minősít engem "kedves" válaszoló... az mondjuk fel sem merült Benned, hogy már nem dolgozom... tudod van ám munkaidő 5-13-ig!! ... de hagyjuk.

Mindenkinek zökkenőmentes beszoktatást kívánok!! senkit sem szerettem volna megbántani!!!! távol álljon tőlem!! egyszerűen csak úgy érzem, vannak ettől sokkal nagyobb problémák is.

2011. okt. 11. 13:46
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

ide kérdezni meg válszolni járunk - segítséget kérni meg segíteni

nem szép dolog lealázni azt, aki segítséget kér

az anyaság, tarkítva a mindennapi millió problémával (egészség, anyagiak, emberi rosszindulat) nem könnyű feladat, sztem nincs abban semi szégyellnivaló, ha megosztjuk egymással az aggodalmainkat

persze nem muszáj ebben részt venni

2011. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ok, igazad van. 13 h ig dolgozol. És 13:14kor már ittvagy a gyakorikerdesek.hu-n és kérdést teszel fel. Ha én 13 h ig dolgoznék, biztos nem az lenne az első dolgom, hogy számítógép be, ide feljönni és mazsolázni a kérdések között. Az más, ha esetleg sűrgős kérdésem lenne. De igenis, minősít. Én sem akartalak megbántani és mi sem bántódtunk meg!
2011. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%

hát én nem vettem magamra, pedig föltettem én is pár beszoktatós kérdést. de elolvastam még egyszer a kérdésedet és szerintem igenis bántónak szántad.

amúgy azért van most sok kérdés ebben a témában, mert ősz van, ilyenkor kezdődik a bölcsi, ovi, iskola, de ezt nyilván magadtól is tudod, ha ilyen rutinos bölcsibe-oviba szoktató anyuka vagy. nyilván neked sose volt kérdésed ezzel kapcsolatban.

2011. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
68%

Valakinek ez a baja, neked meg más a bajod.

Most mit vagy így kiakadva???


Tudom, hogy nem lesz a gyerekemnek semmi baja a közösségtől, de attól még aggódhatok rajta, hogy jól fogja-e érezni magát, nem????

Téged ez miért zavar?


Ne olvasd el ezeket a kérdéseket.


Vagy ne olvasd ezt az oldalt.

2011. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!