Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok együtt aludni a...

Szoktatok együtt aludni a gyereketekkel? Mennyire engeditek neki, hogy veletek aludjon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

A mi lányunk nem is tudna velünk aludni. Vendégségben a nappali alvás így is kész horror, nem lehet Őt csak úgy elaltatni, hogy odabújunk, stb. Magától alszik el, és egyedül. Így szokta meg.

Szóval nem, nem szoktunk együtt aludni.

2011. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
két éves a fiam.eddig öt éjszaka aludt velünk egy szobában,de külön ágyban nyaralás alatt,és velem egy ágyban négy éjszakát betegség miatt.én nem szeretném,ha beszokna az ágyunkba,nem tudnánk magunkat kipihenni.pedig nagyon jó a mosolyára ébredni,de akkor sem.
2011. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Pavoros a 4 éves fiam /éjszakai felriadás/, így a mai napig az ágya mellett egy matracon alszom a földön. Nagyon szeretnék egyedül aludni, nyugodtan, de már szerintem nem is tudnék. Az a lényeg, hogy neki a legjobb legyen, én meg majd alszom, ha öreg leszek :-)
2011. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
S,5 éves a kisfiunk havonta kb 4 szer alisz az ágyában születésétöl kezdve.Mikor kiarom rakni apa mondja,"olyan szépen alszik maradjon itt".De van hogy nekem már nincs erőm kirakni mikor elalud.
2011. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
/2.5 éves és kiakarom/
2011. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kivitelezéssel vannak gondok, mert négyen nem férünk el. Ebéd után a mi ágyunkon alszanak, közéjük fekszek, és így pihennek, van amikor én is velük alszom. Este ugyan így, de bevisszük őket a saját ágyukba. 2,5 éves kisfiúk. Szeretek velük aludni, olyan édesen szuszognak :)Volt olyan, mikor éjjel felkeltek és ment a hiszti, hogy velünk aludjanak, de szerencsére szépen lefeküdtek aludni a saját ágyukba.
2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
hála istennek nem akarnak bejönni az ágyunkba,de ez igy normális. ha kellünk,megyünk mi. ha akarnának se engednénk. a háló az egyetlen hely ami csakis a miénk a lakásban és ezt a gyerekeknek is tudomásul kell venni. én nem tartom normálisnak ha egy ágyban van mindenki. kell az intim szféra.
2012. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!