Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Te gyereked is egyedül...

A Te gyereked is egyedül alszik el?

Figyelt kérdés

Sok mindenkitől hallom,hogy a babakocsiban tologatja, vagy ringatja... stb

Nekünk sosem volt gondunk vele.


2011. okt. 17. 12:19
1 2
 11/13 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam születése óta nem akar aludni.Mindent végig csináltunk.Volt apa karjában elalvás,volt babakocsiban elalvás,volt sírni hagyás,saját ágyban fenék paskolás,mellettünk alvás,cicin elalvás.Szóval minden.11 hós kora óta leülünk a fotelba és így elringatom kb.15 perc és alszik.Azóta nincs éjszaka másfél-két óránként"népszámlálás"csak 2X ébred.Nem sajnálom tőle ezt a kis időt hiszen nem sokáig lehet őket ennyire gyömöszölni.Persze semmi bajom az egyedül elalvó babákkal.
2011. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A nagyobb lányom 5 éves koráig nem volt hajlandó elaludni egyedül,csak mellé kellett feküdnöm és 5-10 perc múlva már el is aludt,szerintem csak a közelségemet akarta érezni...a kicsi 3,5 hó.s ő a tesója teljes ellentéte...beteszem a kiságyba és magától,nyűglődés-sirás nélkül elalszik...de szerintem is gyerekfüggő.
2011. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Másfél éves, és még nem. Egyéves koráig cicin aludt el, aztán abbahagytuk a szopit, azóta mellette vagyok, és fogom a kezét. Esténként a férjem is velünk van olyankor, ez számára a legszebb 10 perc a napban.

Nem teher, szeretjük. Ő is szereti. Ha olyan lenne, aki elalszik magától, nem ragaszkodnánk hozzá, de majd leszokik róla, ha nagyobb lesz.

2011. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!