Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon rosszul evő gyereketeke...

Nagyon rosszul evő gyereketeket elvittétek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"kiéheztetted"?


sokszor csak az a baj, hogy anyuka kikészül, ezt látja a gyerek és jusztis nem eszik. legyél laza. kérdezd meg, kérsz főzeléket? nem? akkor mehetsz játszani és így pár napig. ha már éhes lesz és rájön, hogy nem t9rsz meg és adsz neki joghurtot meg gyümölcsöt akkor enni fog :)

2011. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én sem pszichológushoz vinném. Főleg nem a gyereket. Oka van, ha a gyerek nem eszik... és az általában a szülőkben, nevelésben keresendő, mitől változott meg a szokása. Sztem drasztikus megoldás lenne a pszichológus. Az én védőnőm foglalkozik pl.kötődési rendellenességel másoddiplomája okán és az tartalmazza a rosszevést is, érdemes lehet ilyen fajta szakembert keresni. A gyerkőcöd méretei pedig nem igazán indokolják a "gyógyítást", lehet, h egyszerűen jól hasznosítja a bevitt mennyiséget.
2011. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!