Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesetekre, Ti hány foktól...

2 évesetekre, Ti hány foktól adtok overált? Ma rá adtam reggel a bundás csizmáját, és vastag kabátot, és úgy néztek rá a játszón, mint egy ufóra. Minden gyereken vékony talpú cipő és vékony kabát volt, vagy kis mellény. Reggel 9kor volt.9 fok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja, és edzőcipőbe jár. Vastag bélelt cipőt majd akkor kap ha már tényleg hideg lesz, kb. állandó 5 foktól. Nincs is még neki téli cipője:-)
2011. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 fotucsok ***** válasza:
Még nem adnék rá overált, inkább rétegesen öltöztetem. Trikó, vékony hosszúujjú, vastag hosszúujjú, kabát. És az őszi cipő. Egyébként szerintem az ekkora gyerkőcök még nem érzik, ha megizzadnak és nem is szólnak, ha melegük van. De az biztos, hogy annyit mozognak, hogy kevesebb ruhában sem fáznak, mint a szülő, aki nem mászik mászókára stb, csak nagyjából álldogál.
2011. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
2,5éves nem szól, ha melege van? Az enyém igen, sőt leveszi a kabátját vagy mellényét vagy amiben éppen melege van.
2011. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van ahol 2.5 évesen nem tud még beszélni a gyerek, valószínűleg erre gondolt.
2011. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vastagabb kabátot én is adok rá, ha játszótérre megyünk a melegítő alá vékony harisnyát,mert bokrok alá mászik, földön fetreng.Vékony sapka, őszi cipő, a kabát mivel vastagabb, alá vékony hosszúujjú.
2011. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

Miért, te felvetted már a bundás csizmádat, a tolldzsekidet, a sínadrágodat és az usankádat (ha vannak)? :)

Én még nem, úgyhogy a gyerekeimet sem öltöztetem be hóembernek :)

Nekünk 3 fajta kabátunk van: van a béleletlen átmeneti dzseki, ami kb. 15 fokig elég, van a vékonyabb télikabát, ami pont a mostani időre jó és van az overál, ill. a tollkabát, amit majd akkor veszünk fel, ha napközben is 0 fok körül lesz.

Cipőből is van a vékonyabb zárt cipő, ami reggelente most már kevés és van a vékonyan bélelt átmeneti bakancs, amit most hordunk, ill. van a bundás csizma, ami majd a hóba-fagyba kell.

Vagy én látom rosszul? :)

2011. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!