Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 15 hónapos. Már 3...

Kislányom 15 hónapos. Már 3 hónapja nagyon nyűgös, nem lehet vele bírni. Mikor múlik ez el, vagy ilyen marad?

Figyelt kérdés
Nem akar enni. Mindig nyöszörög, nem akar egyedül játszani, csak ha ott vagyok mellette. Nem tudok vele elsétálni a boltba, csak ha ölbe veszem. Szinte semmit nem tudok tőle csinálni, csak ha alszik. Nem volt ilyen, 1 éves kora előtt mindent megtudtam tőle csinálni, nagyon jó baba volt. Ugye nem marad ilyen? Kiborít!
2009. máj. 3. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Türelem, biztos nem marad ilyen. Nem fogzik véletlenül? Vągy most kezd félni a külvilágtól, az ismeretlentől...
2009. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem marad ilyen... minden baba életében eljön ez a nyávogós időszak, amikor csak a mami kell neki, mert nem csinál semmit sem...türelem, én is csakezt tudom mondani...Lehet majd később szügsége lesz egy teóra ( ha még nincs neki), hogy ne legyen egyedűl, tudjon kivel játszani...
2009. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem az első zápfogai nőnek most? Az eléggé megkínozza a babákat, pont ilyen idős kor körül. Ha 8 foga van, de még nincsenek hátul zápfogai, akkor lehet, hogy azok jönnek.
2009. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!