Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülést az első ülésre...

Gyerekülést az első ülésre kötöttem be, menetirányba szabályos ez így?

Figyelt kérdés
Rendőr nem büntet meg érte?? Az autóm három ajtós, elég nehéz már ki-be bújkálva pakolgatni bele a 12 kg-os kisfiamat.Légzsák nincs! Egyébként látásban nem akadályoz, a gyerkőcnek is nagyon tetszik, hogy mindent lát, amit anya. 0-18kg-os ülés, háttal nem lehet bekötni, csak a bizt.övhöz.
2010. okt. 19. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szabályos. Előre csak menetiránynak háttal szabad bekötni a hordozót vagy gyerekülést!
2010. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A választ sajnos nem tudom,de egy jó ideje mi is így hordozzuk a kisfiam,előle bekötve az anyós ülésen lévő gyerekülésre,légzsák nincs.Még nem bűntettek vagy állítottak meg egyszer sem.
2010. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én első ülésre nem tenném.
2010. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menetiránynak háttal kell beültetni előre a gyerkőcöt!
2010. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem minden hordozót lehet bekötni két irányba.Semmi gond nem lessz akkor ha menetiránnyal kötöd be a hordit.Teljesen szabályos.
2010. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy is az anyós ülés a legbíztonságosabb a kocsiban.(33 éves rendőrnö)
2010. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szabályos. Pont tegnap olvastam egy régi kérdésben, belinkeltek egy cikket ahol világosan leírja hogy mit szabad és mit nem a gyereküléssel kapcsolatban. Ha megtalálom a kérdést akkor belinkelem.
2010. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hordozó, bazinagy MaxiCosi gyerekülés.
2010. okt. 19. 15:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Első ülésre csak háttal szabad bekötni a gyerekülést. A 12 kg-os fiadat már nem tudod háttal bekötni, így az ő gyerekülését, csak hátulra kötheted be.


"Első ülésre csak akkor rögzíthetjük az autósülést - minden esetben a menetiránnyal ellentétes irányban-, ha az üléshez nincs felszerelt légzsák, vagy a légzsák működésbe lépését előzetesen megakadályozták (kikapcsolták)."


A lényeg: minden esetben a menetiránnyal ellentétes irányban!

2010. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15.07-es vagyok. Ezt akartam én is bemásolni amit az előző válaszoló. Nem számít mit írnak a gyártók a leírásban, a szabály az szabály (sajnos).
2010. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!