Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem eszik gyermekem! Mit tegyek?

Nem eszik gyermekem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éves, hónapok óta alig eszik, de mostmár mondhatni egyáltalán nem eszik. reggel este tejcsi és ennyi. Voltunk ultrahangon, gasztroenterológusnál, egyelőre semmit nem találtak. Valaki volt hasonló helyzetben? Mit tett? mi volt az oka, hogy nem evett?
2011. okt. 21. 17:22
1 2
 11/13 fotucsok ***** válasza:
utolsó vagyok. Esetleg még egy gyermekpszichológust is felkeresnék.
2011. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kivizsgálások alatt vagyunk, de nem találnak semmit. Azért kérdezek itt, hátha valakinél is volt hasonló és jönne egy jó tippel, hogy merre másfele induljunk még el.

szerintem ő még elég kicsi ahhoz, hogy pszichológus tudjon vele bármit is csinálni. Kis hebrencs ő még.

2011. okt. 21. 22:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Én bekapcsoltam a laptopomon a kedvenc mesèjèt vagy Halász Judit koncertet és amig bámulta, szépen megetettem. Csak ez segitett.
2011. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!