Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik a 7 hónapos...

Miket eszik a 7 hónapos babátok? Elsö gyermekem és már nem tudom mit szabad és mit nem! 4 hónapos kora ota eszik tápszeren kivül mást! Ti mivel etetitek? Mit adtok neki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sokféle zöldséget és gyümölcsöt ehettek már: banán, körte, cukkini, saláta, brokkoli, fehérrépa, zeller, spárga, tök, passzírozott zöldborsó, zöldbab. Hús: csirke, pulyka. Én ezeket vegyítem minden nap krumplival. Fűszerek: kapor, hagyma, petrezselyem, zeller levél. Remélem segítettem.

2009. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. júl. 24. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

alma, őszibarack, burgonya, sárgarépa, zöldség, sütötök, brokkoli, nyúl, csirke, pulyka, sertés, saláta, karfiol, paradicsomlé, cékla, csirke máj, sóska, spenót, tejpép.

Én ezeket adtam ennyi idősen.

2009. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!