Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szuper-anyukak! Napi hany...

Szuper-anyukak! Napi hany orat toltottok netezessel? Ez alatt az ido alatt mit csinal a kisgyereketek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 11:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
köszi a szuperezést.most épp alszik és kb fél órát töltök a gép előtt.eladok,igy muszáj netteznem,de van párjópofa oldal amit gyorsan megnézek.sajnos többet nem szeretek.időm még csak csak lenne rá,de minek,amit tudok gyorsan megcsinálok,rendszeresen utalok,válaszolok a kérdésekre amiket árulok,stb.ennyi nekem pont elég,már kapcsolom is ki.De amúgy neked i közöd hozzá???????????
2011. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam, mért lettünk leszuperezve? Mert szakítunk időt a netre? Hát, nekem kb. ennyi napközben a kikapcsolódás, mert reggeltől estig velem van a kicsi. Este már nincs erőm megnézni a leveleket sem a neten.Amikor délben alszik a kicsi, kb. egy órát nézem a gépet. Utána ha még alszik vasalás, vagy egyén, amit csendben tudok csinálni...
2011. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szuper kérdésfeltevő hol vagy??? Csak nem elbujdokoltál szégyenedben,mert próbálod csesztetni az anyukákat?! A te gyereked addig mit csinált,még ezt a tartalmas kérdést kiírtad?
2011. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, írtad kedves kérdező , hogy szuperek vagyunk? Mert,mi szakítunk egy kis időt netezésre!! Más kikapcsolódásom nincs, legalább ennyi jár naponta 1-2 óra netezés! Attól minden rendben van itthon!
2011. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, a lanyom most aludt el.

Par hete feltettem egy kerdest, mire sikerult megint net kozelbe lepni, mar jott egy csomo valasz, ahol is nehany "super anyu" egesz nap fikazta egymast, es nehanyuk azt allitotta, h nincs ideje magara sem, mert egesz nap foglalkozik a gyerekkel.

Csak egy kerdes volt.


En is szoktam netezni, kb egy ora napkozben es este is kb ennyit.

2011. okt. 24. 14:14
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kérdező iróniából írta a szuper kifejezést :)

ő szerinte pont az ellenkezője amik vagyunk

:)


én nem szégyenlem nálunk reggeltől estig megy a gép ha van időm ide ülők, ha nincs nem ülők itt...

nekem nagyon sok mindenben segített az internet...

ha nem ültem volna a net előtt akkor a kisfiamon senki nem segített volna, mert nem tudta hogy miben segítsen és itt a gyerek orvosra,védőnőre gondolok

2011. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen de a kérdést másképp kellett volna megfogalmazni,mert így elég kötekedős "szaga" van!
2011. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

hát a szupertől messze vagyok, de azért igyekszem felzárkózni....:D

napi 2 órát netezek, 1-et a délutáni alváskor, ilyenkor 2 órát alszik a 3 évesem, és este mikor már elaludt és esetleg apának dolga van.

nem sokáig lesz így, mert 10 hét múlva szülök, lehet azt is elfelejtem, hogy kell bekapcsolni a gépet...:)

2011. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

2-3 órát, eközben alszik.

Egy Szuper-anya. xD

2011. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Valóban csak egy kérdés volt, kissé kötekedő módon megfogalmazott kérdés. Lehet, hogy nem így gondoltad, de mint láthatod mindenkinek ez jött le...
2011. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!