Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az én 5 éves kisfiam nem...

Csak az én 5 éves kisfiam nem szeret oviba járni? Később fog ez változni? Mos 2. éve, hogy oviba jár

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
És mit mond, miért nem szeret? Visszahúzódó? Esetleg van olyan gyerek, aki piszkája? Óvónéniket sem szereti? Általában ezek szoktak lenni az okok. Ha 2. éve nem szeret, akkor nem biztos, hogy magától meg fog ez változni, ennek biztosan van egy kiváltó oka. Azt kéne megtalálni és utána megszüntetni.
2011. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ritkán találkozok olyan gyerekkel aki szeret oviba járni.

Hiszen egyébként miért szeretne járni?

Ott van egy csomó gyerek, csomó szabály, idegenek felügyelik. Otthon ő van, azt csinálhat amit szeretne, amikor szeretne, megkérdezem mit kérsz reggelire és választhat, nincsenek szabályok, akkor megy vécére amikor akar, akkor eszik amikor megéhezik. Eleve fel kell kelni,öltözni, indulni időre.

És én azt sem tartom bajnak, hogy velem akar lenni.


Én magam is jobban szeretem ha nem mennek oviba, otthon vagyunk, nincs dolog.

2011. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az elsővel értek egyet. Miért nem szeret oda járni?

Ha nem deríted ki az okát, csak úgy magától nem fogja megszeretni.

Akkor az én lányom a kivétel, mert ő nagyon szeret oviba járni. Itthon már unatkozott, ott meg van egy csomó gyerek, meg sok-sok játék, az udvaron, csúszda, hinta, stb. Igaz, nálunk az óvónők is nagyon aranyosak, és hát a lányom elég határozott egyéniség, őt ugyan nem piszkálja senki, megvédi magát.

Én emlékszem, hogy nagyon utáltam, de azért, mert anyu 6-ra járt dolgozni, és fél 5-kor keltünk. Ti mikor keltek?

Mi jelenleg 7-kor, néha így is nyűgös a lányom, pláne, ha ilyen ronda idő van, mint ma. De 4 hónap múlva megyek vissza dolgozni, akkor mi is fél 6-kor kelünk majd, onnantól kezdve számítok én is nagyobb hisztikre.

2011. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!