Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 2 hónapja jár óvodába,...

Kisfiam 2 hónapja jár óvodába, kiscsoportos. Normális, hogy az óvónők semmi érdemlegeset nem mondanak róla? Maximum annyit, hogy "igen, minden rendben volt".

Figyelt kérdés
Igazából kíváncsi lennék sok mindenre, mivel ők elméletileg szakemberek. Kisfiam nagyon okos, korához képest-legalábbis ezt gondolom, és egy fejlesztőpedagógus is ezt mondta. Nem dicshimnuszokat várok, mert pl. szocializáció terén van mit bepótolni nála. Ilyenekre lennék kíváncsi, meg hogy valóban olyan ügyes-e, mint gondolom, vagy csak elfogult vagyok.
2011. okt. 27. 08:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem volt célzott a kommentem, nem olvastam a korábbi kommenteket (most már igen :)). Nem várok 20 perces beszélgetéseket. Az, hogy "Béluska ma ügyesen segített Gézukanak felhúzni a cipőjét, segítőkész volt" "na hát, de örülök!" , vagy "Béluska azt mondta, ő úgy szokott gondolkodni, hogy lemélyed az agyába és összeszorítja az agyát" "nahát, hogy mit ki nem talál!" - ezek kb 30 másodperces kommunikációt feltételeznek. Megjegyzem, a semmiről így is beszélünk az óvónőkkel ennyit. Értem ez alatt pl., hogy elmondják mi volt az ebèd (nagy betűkkel ki van írva, meg minden hét elején lefotózom a telefonommal). Az ovi szerintem nem csak gyermekmegőrző kellene, hogy legyen. Egyetértek a kérdezővel, hogy ott SZAKEMBEREK dolgoznak, akik elvileg figyelik és irányítják a gyermeked fejlődését.
2011. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk hála Istennek nincs ilyen gond. Mindig elmondják, mit csinált a gyerekem, mennyit evett, mit játszott, stb. A rajzaik a jelükkel ellátott iratgyűjtőkben vannak a polcon, bármikor levehetem, megnézhetem, mit alkotott.

Azt gondolom, fontos a napi szintű visszajelzés a szülők felé.

2011. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2011. okt. 28. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!