Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Maximum mennyi idős korig...

Maximum mennyi idős korig alszanak a gyerekek rácsos ágyban?

Figyelt kérdés

2 éves múlt a fiam, én már lecserélném heverőre, a férjem szerint korai, ráérünk 3 évesen váltani.

Mi szól ellene és mi mellette?


2011. márc. 18. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
mellette szól hogy még elfér benne, ellene, hogy a korátos "nagy" ágyban ,nagyfiúnak érezheti magát, nem pedig babának. Mi is nem egész 2évesen váltottunk
2011. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 éves lesz és még nem akarok váltani. Az oka, hogy tetőtéri szobáik vannak és hiába van a lépcsőnél is rács, egyszerűen nem tudnék nyugodtan aludni. Így még várunk.
2011. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves lesz a fiam, még a rácsos ágyban alszik.

Nyáron fogjuk megvenni az új ágyát, mert szeptemberben ovis lesz, és azt szeretném, hogy a sok újdonság mellett, legalább az ne legyen neki furcsa, hogy ott nem rácsos ágyban alszik.

2011. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem aludtam rácsos ágyban.
2011. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiam 3 hónapos koráig aludt rácsos ágyban majd kapott egy leesésgátlós gyerek heverőt.2 éves lesz jövő hónapban,egyszer sem esett még le.
2011. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónapja váltottuk le a rácsos kiságyat,mert már nem fért el benne a kisfiam.Novemberben töltötte a 2 évet.Én biztonságosnak éreztem abban altatni, most többször előfordul,hogy lefektetés után egyszercsak megjelenik a szobánkban:) Persze vissza kisérem az ágyába,de sok türelem kell amig megszokja,hogy azért mert nincsenek rácsok nem ugrálhat ki ha kedve tartja:)Ha kényelmesen elfér akkor szerintem aludhat még benne ,de úgyis adja magát a helyzet.Legkésőbb nyáron lecserélitek:)
2011. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És attól nem féltek, hogy éjszaka felkel a gyerek, és valami rosszaságot csinál a lakásban, míg ti békésen aludtok? Engem ez aggaszt egy kicsit.
2011. márc. 19. 08:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor megtanult felmászni az ágyból a pelenkázóra, balesetvédelmi okból leszedtük a rácsot. Teljesen kétségbe esett szegény gyerek, hogy tönkretesszük az ágyát.

Attól hogy egyedül felkel és bármi bajba kerül nem kellett félni, mihelyt kinyitotta a szemét engem hívott.

2011. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!