Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeditek a gyermeketeket...

Engeditek a gyermeketeket tévé előtt ülve enni?

Figyelt kérdés
Néha-néha előfordul.hogy így esznek-eszünk. Ha megy egy jó mese vagy rajzfilm és közben megéheznek,akkor csinálok ennivalót és tálcán megeszik mesenézés közben. Vagy én is odakucorodok melléjük és eszünk. De azért ez ritka, az asztalhoz vannak szoktatva. Mennyire helyes vagy helytelen ez?
2011. okt. 27. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik. A minap olvastam, hogy valaki bilin ülve eteti meg a gyereket. (mármint a gyerek bilizik)


Hát nálunk csak és kizárólag az ebédlőasztalnál van evés. Máshol (szoba, bili, tévé, stb) nincs. Ha éhes akkor már tudja, jön és mászik fel a székére, kéri, hogy toljam be. (összeraktuk vissza az emelt széket hogy velünk egy asztalnál ehessen)

2011. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Kisfiam is szokott a Tv előtt enni,szerintem nincs ezzel semmi gond.Az esti kakaóját,amit lefekvés előtt iszik,azt rendszerint a TV előtt fogyasztja el.
2011. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt maga a család döntse el, hogy helyes vagy nem. Nyilván nem mindig ott esztek. Néha mi is eszünk bent, bár mondjuk nálunk ilyenkor már nagyon hideg is van a konyhában.
2011. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk enni a TV előtt. Reggelit vagy vacsit, uzsit. Az ebéd mindég az asztalnál van a konyhába.
2011. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem. Jó neki az etetőszékben, soha nem volt probléma belőle.

Ha idősebb lesz, talán, ritkán. Emlékszem, mi gyerekkoromban minden vasárnap a tévé előtt ehettük vacsira a sült parizert krumplipürével. Volt egy hangulata. :) De akkor már suliba jártunk.

2011. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia

nálunk sincs a szobában, tv előtt evés.

Kivétel a reggeli kakaó, kávé elfogyasztása. Ilyenkor beszéljük meg a napot.

Meg ha vendégek jönnek.

2011. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem sem piszkáltak ez miatt, mert icipici konyhánk volt és oda már egy kisszék sem fért volna be nem ám családi asztal... Szobába ettünk és ment a TV.

23/N

2011. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!