Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki kel fel éjszaka a nagyobb...

Ki kel fel éjszaka a nagyobb gyerekhez?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a lányom, most várjuk a kistesót. Mindig én kelek fel, ha rosszat álmodik, vagy cumit keres, vagy kéri, hogy betakarjam. Nagy ritkán a férjem. Szeretném ha rászokna a férjem, hogy ő menjen, mert szopi mellett kicsit fárasztó lesz oda is ugrálni majd. KInél hogy működik?
2009. máj. 5. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kel a nagyobbikhoz!Ő akart így is segíteni nekem:)
2009. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megvan már a kisteso és a párom kel a nagyobbikhoz.Mondjuk ö csak akkor kel fel éjjel ha beteg, már 5 éves.A kicsihez én kelek de a mindketten megyünk a másik gyerekhez is ha meghalljuk vagy fent vagyunk.Ez nálunk természetes,de oda vissza müködik.
2009. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 eves fiaim vannak, megint ikerpart varunk. Az kel fel a fiukhoz, aki hamarabb meghallja, hogy gond van. Ez altalaban a ferjem, en alszok, mint a bunda. :)
2009. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megszuletik a pici a férjed biszti hogy be fog segíteni! De elotte jó lenne ha elbeszélgetnél errol a dologról a férjeddel!Amíg nálunk csak a fiam volt meg én kelltem fel hozzá.Amióta megszuletett a lányom az ugrik aki eloszor hallja a sírást vagy motoszkálást.Szerintem ez természetes dolog.
2009. máj. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beszélgettem már erről a férjemmel, bele is egyezett, már abba is, hogy mostantól kéne kezdeni hozzászokni, hogy a nagyobbhoz ő kel, csak az a baj, hogy úgy alszik,mint a bunda, abszolút nem ébred fel rá, ha nyöszörög. Párszor felébresztettem, hogy menjen, ment is, csak a lány meg annyira megébredt, hogy alig bírt visszaaludni. :)
2009. máj. 6. 07:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne agyalj ezen. Tényleg jó lenne, ha egyik gyerek-egyik szülő, másik gyerek-másik szülő leosztásban tudnátok működni, de ha a párod ennyire mélyen alvó típus, akkor ígyis-úgyis feel fogsz ébredni a nagyra. Ellenben ha meg lesz a pici, lehet annyira fáradt leszel, hogy tényleg a párod kel fel a nagyhoz, és akkor szerencsés esetben átszoktok erre. (Nálunk ált. én megyek a lányhoz, de néha a párom hallja meg és ilyenkor megy is. Ha hulla vagyok, akkor többször ő kel fel hamarabb a sírásra)
2009. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk mindig én keltem a kicsihez is és a nagyhoz is. Szerencsére olyan ritkán fordult elő hogy mind a kettő egyszerre ébredjen fel. Ha mégis vagy épp még szoptattam, akkor én ébresztettem a férjem, hogy menjen át a nagyhoz. Amúgy meg azért én keltem és kellek fől mindig, mert a férjem nagyon mélyen alszik és mire meghallaná addigra annyit kiabálna szegénykém, hogy a másik is fől ébredne, ezért én csak ki pattanok és megyek.
2009. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!