Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az oka annak, hogy 2,5...

Mi az oka annak, hogy 2,5 évesem éjszaka közepén elkezd sírni és nem lehet felébreszteni?

Figyelt kérdés
Olyan szívettépően sír, és nem tudom felébreszteni, hogy megnyugtassam! Nagyon ijesztő az egész! Mi lehet ez? Szimplán csak rossz álom? De miért nem tudom felébreszteni? Az utóbbi pár napban már 2x is előfordult! :(
2011. nov. 21. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű mi ez:a neve pavor nocturnus.


Kb a gyerek 3,5 éves kora óta küzdünk ezzzel,most 5,5 éves.

2011. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan csinál,mint a videókon a gyerekek ?
2011. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=MI5nW3aKqJs&feature=related


Ez például olyan mint amit a kisfiam csinál,most sem emrek elaludni,várok,hogy ma csinálni fogja e :-/ .

2011. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ú jaj, meg sem merem nézni sem a videót, meg hogy mi ez az egész.. Olyan félelmetesen hangzik!! Erőt gyűjtök mindjárt...
2011. nov. 21. 23:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Ó ez miatt nem kell félned :-),kinövik idővel,ijesztő,de semmiféle későbbi káros következménye nem lesz,az idegrendszer érésével elmúlik.
2011. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te jóóó ég, igencsak erről van szó. Bár ő "csak" fekszik, nem tud magáról, és éjszaka is vagy 5 percig sírt így.. Utána valahogy felébredt, az apa melléfeküdt a nagyágyon, és akkor már jó kedve lett. De aztán visszatette a kiságyba, és elaludt. Volt már ilyen utóbbi pár hónapon belül is, de akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget, azt hittem, rossz álom. De most látom h ennek bno besorolása is vaan. Mivel jár ez? Mire számítsak? Mi okozza? Mi a tapasztalatotok? Kell ezzel szakemberhez fordulni? Bocsi, ha sok a kérdés, de még csak most szembesülök ezzel....
2011. nov. 21. 23:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi gyermekpszichiátriánjártunk ezzel,mert nálunk nagyon gyakori,azt mondták majd kinövi a gyerek,nem nagyon lehet megszüntteni.


Kb 3,5 éves korában jöttem csak rá,hogy ez valami furcsaság így éjszaka és ahogy egyre nagyobb ,annál furcsább,hogy nappal értelmes,okos éjszaka pedig félek attól,hogy mi történik vele.

Állítólag kb 8-10 évesen kinövik,az idegrendszer érésével.

2011. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!