Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » általunk nem befolyásolható...

általunk nem befolyásolható dolgok miatti hiszti. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem is igazán hiszti, inkább nyüszögés, hogy pl a kádban kiázott a keze és "nem akarom, hogy kiázzon a kezem!" mondja, miután már ugye ez megtörtént. Okos gyerek, szokta érteni amit magyarázok neki, de ezek kifognak rajtam. Vagy mondjuk holnap délben megyünk a mamához, most nem lehet, mert nincs még otthon, erre ő: holnap dél legyen most! Szóval ilyesmik.
2011. nov. 2. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nálunk is vannak ilyenek 2 éves fiammal. Ő azért szokott hisztizni, hogy pocsolyában akar ugrálni, de hát nincs pocsolya, mert napok óta nem esett. Vagy hogy az utcai lámpákat kapcsoljuk fel, vagy éppen le ha égnek. Próbálom neki magyarázni, hogy hát ezek olyan dolgok, amiket nem tudunk befolyásolni, meg kell várni mindennek az idejét. Nem tudom mennyire érti, előbb-utóbb abbahagyja a sírást.
2011. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kerd ki szakember segitseget a temaban
2011. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez most komoly?????
2011. nov. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!