Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák, a ti lányotok...

Lányos anyukák, a ti lányotok is ennyire apás?

Figyelt kérdés
Két éves múlt a lányom és annyira apás, hogy már totál ki vagyok borulva.Van már egy kis tesója 9 hónapos, de amikor megszületett a pici nem volt különösebb gond, igaz még ő is pici volt.Lehet hogy később jött ki rajta a féltékenység???Vagy nem is a tesó miatt lehet ilyen apás?Egyszerűen nem tudom.De olyan rosszul esik, hogy mindig csak apához akar menni, apa veheti fel, apával akar elaludni stb...Próbálok vele is ugyan annyit foglalkozni mint a picivel.Akinél volt hasonló, ott változott később a helyzet?Sokszor már úgy el vagyok keseredve.Normális ez a viselkedés?
2011. nov. 3. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egy gyerek van, 21 hós kislány. Azt mondta tegnap, hogy "nem szeretem anyát", meg hogy "apát szeretem". Mivelhogy eddig jóformán csak rajtam csüngött, csak velem volt el, én szinte örülök neki! Úgyis tudom, hogy ez a nem szeret, nem egy tudatos kijelentés nála! :) Ha valami baja van, úgyis csak anya kell neki, mert a legnagyobb biztonságot továbbra is én jelentem neki.
2011. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két lányom van, mindkettő irtóra apás. De én megértem. Én is odáig vagyok a férjemért. :o)

2 és 4 évesek amúgy. Nagy lányomat éjjel is csak apa tudja megnyugtatni, ha sír.

Én amúgy nem érzem rosszul magam, mert tudom, hogy engem is szeret. Vannak helyzetek, amikor meg hozzám szalad.

Nálunk a normális kategóriában mozog, úgy érzem.

2011. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Saját tapasztalatot sajnos nem tudok írni,de nekem rögtön az jutott eszembe,hogy biztos veled van több időt a kislány,mint az apjával.Gondolom napközben veled van és az apját csak akkor látja,mikor hazaér a munkából,ill hétvégén.Ebből adódóan normális,hogy hiányzik neki az apja és amikor van rá lehetőség vele akar lenni.Ez persze nem jelenti azt,hogy téged nem szeret annyira,mint az apját,csak veled sokkal több időt tölt és a te jelenléted úgymond természetes,megszokott a kicsi számára.Az apjával viszont kevesebbet lehet együtt és ezt a hiányt igyekszik bepótolni,amikor az apja otthon van.

Én erre tippelek,de ha nem emiatt van,akkor se csüggedj,mert ez valószínűleg csak egy átmeneti időszak és abban biztos lehetsz,hogy a kislányod téged is ugyanannyira szeret,mint az apját!

2011. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha egy kislány apás, nincs ezzel bak, ne essen rosszul!
2011. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó volt olyan, hogy még a bevásárló kocsit sem tolhattam, amiben ő ült, CSAK APA! Természetesen a popsiját sem törölhettem meg, stb... De az idő változtat a dolgokon, hol én, hol Apa van napirenden. Szerintem ez így jó.
2011. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 lányom van, 1 és 3 évesek.

A nagy mindig az apján lóg (mármint amikor itthon van és nem dolgozik), a pici meg állandóan rajtam. Bevallom nekem ez jó, mert addig se engem "szekál" :)

De megértem, hogy neked ez rosszul esik. Ne látszódjon rajtad, éreztesd vele, hogy szereted. Próbálj kevesebbet foglalkozni a picivel, már ha engedi.

2011. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!