Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Tetszene nektek, ha...

Anyukák! Tetszene nektek, ha ilyet kapna a lányotok?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem lányának most lesz a 8. születésnapja. Arra gondoltam, hogy csak egy apróbb játékot kapna tőlem ajándékba, plusz ezt a ruhát.

[link]


Nektek tetszik? Ráadnátok a lassan másodikos gyereketekre?

A leányzó egyébként szoknyás típus.

Én pedig 22 éves egyetemista férfi vagyok, tehát abszolút nem vagyok jártas a mai gyerek "divatban", erre a szoknyára is csak barátnőm útján bukkantam rá.


2011. júl. 2. 20:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék ruhát venni, mert a szülők most építkeznek, így minden pénzüket a leendő házukba fektetik be.
2011. júl. 2. 20:50
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon csajos ;)
2011. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Most nyáron úgyis aktuális egy ilyen ruhácska. Nagyon aranyos. Kedves ajándék, csak legyen is jó rá :)
2011. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarlak elszomorítani, de nem biztos, hogy a mai gyerekeknek ez a stílusuk. Az hogy ráadnám-e igen, nagyon szép és biztos, hogy jó minőségű kisruha, de a gyerekem biztos, hogy nem venné fel. Szerintem inkább fogd meg a kislány kezét és vidd el őt, hogy ő válassza ki, amelyik ruha neki tetszik. Ezt úgy látom katalógusból nézted, akkor mutasd meg neki, vagy mondd neki, hogy nézze ki, melyik illene, ill. tetszik neki.
2011. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Nem vagyok anyuka, de egyszer szeretnék az lenni, és biztosan örülnék neki, ha kapna egy ilyet a lányom, mivel nagyon aranyos kis ruha :) szerintem vedd meg bátran, biztosan örülni fog neki a kislány, és az anyuka is. :)
2011. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Lehet egyeztetek még az anyukával is. :)

Lenne még egy kérdésem. 128as a leányzó mérete, ilyenkor milyen méretet kell venni? Ajánlott az egyel nagyobbat (134), vagy elég a 128-as is?

2011. júl. 2. 21:04
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 134-es inkább jobb lenne, mert a 128-as nem biztos, hogy már(!) jó lenne rá, de a 134-esbe még bele nőhet.. De ez csak az én véleményem! :-)


26/L

2011. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik!
2011. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha most 128-as én nem venném meg a 134-est, mert az épp a télre lesz jó, és akkor meg nem fogja felvenni ezt a nyári ruhácskát, ami egyébként gyönyörű, én nagyon örülnék egy ilyen ajándéknak a kislányom részére.
2011. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy 8 éves kislánynak biztosan tetszene, és jól is állna rajta.

Én a 134-es méretűt venném, mert azt esetleg jövő nyáron is jó lehet. Ebben a korban már nem úgy nőnek mint a pici babák.

DE: én hagynám h a kislány válassza ki azt a ruhát ami neki tetszik. Vagy az anyukával beszélném meg.

Lehet h egy pl: jogging + tunika szerelésnek sokkal jobban örülnének, mert jobban ki lehet használni.

2011. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!