Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A karácsony fát együtt díszíti...

A karácsony fát együtt díszíti fel a család, vagy meglepetés a gyerekeknek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 12:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
együtt díszítjük.tavaly is együtt díszítettük az akkor 16 hónapos gyerekkel,idén is ez lesz.szerintem ez család függő.mikor én voltam kisgyerek akkor mindig elvittek anyuék a nagyihoz,vagy a szomszédba,hogy díszíthessenek.nekem jobban tetszik az együtt díszítős.kisfiam tavaly nagyon élvezte,remélem idén is tetszeni fog neki.
2011. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

Én egyedül díszítem 23 éjjel 24 hajnalba, mikor hogy jön ki, így reggelre már ott a fa és nagy a csodálkozás.A fát is csak akkor hozzuk be, ha már alszik a törpe.

Egyrészt azért mert így tényleg nagy a meglepi, meg a csodálkozás és olyankor olyan aranyos.

Más részt a Jézuska hozza az ajándékot csoda jó részt elmarad, mert nem együtt ünnepel az egész család, és így tudja hogy ezt a mamától kapom, azt meg a papától stb.

Harmadrészt biztonsági okokból.Amikor gyerek voltam együtt díszítettünk, anyu kötözte a díszeket meg a cukrot, mi meg a tesómmal raktuk a fára.Miután az összes díszt egy oldalra raktuk a fa egyszer csak nem bírta tovább és elborult.Pont anyu kedvenc dísze bánta, amit az anyukájától kapott gyerekkorában.

2011. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Én a lányommal szoktam feldíszíteni, nagyon élvezi
2011. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
kedves utolsó lötti,mi pont ezért kötözzük ki.a bátyám is díszített kiskorába,utána meg a fa rádölt anyura.azóta ők kötözi a család a fát.
2011. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Ünneplőbe otthon? Atyaúristen, minek?
2015. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
55%
Nagyon jó az utolsó..."ünneplőbe, minek?" mert aki nem hívő és nem Jézus születésnapját ünnepli, nekik tényleg "minek" igaza van. Mi a családtagok MINDEN SZÜLETÉSNAPJÁN ITTHON is ünneplőbe öltözve köszöntjük fel, és nekünk Jézus családtag. De nyilván ez vallásfüggő. Ahogy pulóverben sem megyünk Operába, de nem mindenki jár operába. Ilyen egyszerű, nincs jobb vagy rosszabb megolds, ahogy a csald megszokta.
2016. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
66%
Szerintem a korral változo. Amig a gyerekek hisznek az egészbe addig meglepetés legyen (nálunk így volt) aztán amikor már így mindenki tudott a dologról , akkor karácsonyi program volt a közös díszítés.
2016. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!