Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minifelnőtt kisgyerek?

Minifelnőtt kisgyerek?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 4,5 éves,de lassan úgy akar viselkedni,mint a felnőttek. Állandóan segíteni akar mindenben( hagyom neki,ami neki való),felnőtteknek való zenét akar hallgatni, felnőtteknek való filmet nézni. Az oviban nem nagyon játszik a gyerekekkel,sokat ül az óvó nénik mellet és nézi őket,vagy segít-ene nekik. Az udvaron nem rohangál,az óvó nénik mellett kódorog és beszélget velük, vagy pl. segít az udvar gereblyézésében . Csúszdázik,hintázik is,de nem rohangálós,csak itthon az udvaron. Amúgy okos, rendes kisfiú,csak ilyen. dolgai vannak. Vannak másik ilyen kisfiúk is,vagy az enyémmel baj van?
2011. nov. 5. 15:25
 1/5 Maric Őrangyal ***** válasza:
46%
Ennél nagyobb problémád ne legyen. Örülj a fejednek amíg ilyen!
2011. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de én is ilyen voltam kicsi koromban. Szeretem a személyiségem, bár néha kicsit magányos vagyok. De ha ilyen akkor ne akard megváltoztatni.
2011. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Ne is mondd. Az enyém már "cigizik " is. 4,5 éves.Apja cigizek, őmeg feszt utánozza, és csípőre tett kézzel magyarázza, hogy "tegnap munka után megittam egy sört".

Apa meg a munkatársai havonta egyszer benntmaradnak meginni egy sört és a gyerek ezt tudja.

Nyomkodja a telefonomat, mert "én már tudok írni", meg minden féle felnőttes dolog. Nyáron vágta ő is baltával a kisebb fákat télire.Játék az nem megy, csak az ilyen dolgok. Most meg azon megy a balhé, hogy nem szabad neki begyújtania a kazánba. Nem tudja elfogadni, hogy ő még gyerek.

2011. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém 5 éves vannak neki is felnőttes dolgai, pl imádja a doktor house-t, meg inkább hallgat Michael Jacksont vagy jazzt! mint mondjuk alma együttest. Olyan ruhát akar mindig felvenni mint az apja ezért van pl egyforma cipőjük is. És mostanában mindenre azt mondja hogy neki igazi kell nem játék. Ő is segít mindenben már volt hogy egyedül lenyírta a füvet nagy fűnyíróval nem hagyta hogy mi csináljuk meg, és télen lapátolja a havat rendületlenül. De azért szeret játszani is ha vannak körülötte gyerekek.
2011. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy ez a viselkedés BAJ????????????

Nem értem. Az egyik gyerek ilyen a másik olyan.

Felnőtteknek való zene?? Az milyen. A zene minden korosztálynak szól.Az Én középső fiam 5,5 éves és Drowning Poolt hallgat,kedvence a sinner című szám. Nézd meg valahol érdemes:) Szerintem minden okés a srácoddal,örülj hogy ilyen kis segítőkész és értelmes! Sok boldogságot hozzá!

2011. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!