Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Júniusban lesz két éves a...

Júniusban lesz két éves a fiam, és még mindig eszik egyszer, de van hogy kétszer is. (tejitalt kap). Megissza aztán visszaalszik. Nappal nem eszik túl jól. Szerintetek vegyem el tőle? Az hogy fel kell kelnem engem nem zavar.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 21:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy ÉJJEL.
2011. ápr. 26. 21:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát akkor napközben nem kap tejet és tejitalt sem?

Vagy napközben is kap meg éjjel is?

Nekem májusba lesz 2 éves a fiam.Ő is kapja még reggel meg este a tejitalt.De éjjel már 1 éves kora óta nem kell neki semmit adni, nem igényli.

Szerintem próbáld meg csökkenteni az adagot.Ne hirtelen vedd el.

2011. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam junius 20-n lesz 2 eves.Ejjel 1x felkel,tejcsi aztan alvas.Engem zavar hogy felkel es jon a kisteso 1 het mulva akit szoptatni szeretnek.Mi nem vesszuk meg el tole,mert a mi kisfiunk sem eszik tul jol napkozben.Amugy nappali alvas elott 100-150ml tejcsit iszik esti elalvaskor 200-250ml-t,ejjel pedig ugy 150-200ml-t lenyom.Lehet ez tul sok?Csak tapszert kap,semmi tejitalt.Bocs hogy off voltam.
2011. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9 hónapos kora óta nem kell fel este enni. Hajnalban, 4-5 között issza meg a kakaóját, majd visszaalszik egy kicsit még.

Szerintem meg kéne szüntetni az esti étkezést, akár kiváltani egy kis vízzel, teával, hátha így nappal jobban enne.

27 hónapos anyukája

2011. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha téged nem zavar, akkor ne vedd el tőle. Két évesen még az én kisfiam is ivott éjjel tejet, de engem sem zavart...aztán két és fél évesen a szép, egészséges fogakról és a fogmosásról beszélgettünk, amikor megemlítettem, hogy az esti fogmosás után már nem kellene tejet innia, mert romolnak a fogai, stb. Azóta csak vizet ivott, illetve most már egyre több az olyan reggel, amikor érintetlen a cumisüveg és egyre többször száraz a peluja is (most 3 éves).

2011. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!