Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor adtatok kanalat kisgyere...

Mikor adtatok kanalat kisgyereketek kezébe, hogy egyedül egyen?

Figyelt kérdés
Kislányom 14hós és már egyedül enne,de egyenlőre még csak úgy engedem,hogy én fogom a kanalat.Ha neki adnám,minden tiszta kaja lenne,mert szétszorná.Ti hogy oldottátok ezt meg?
2009. máj. 8. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy minden csupa kaja volt:))Kb ilyen idős volt a lányom, mikor kanalat adtam a kezébe, tényleg sokat mancsolnak vele, de ez szerintem igy van jól, gyorsan átöltöztünk, eltakarítottam a disznóólat, és mentünk játszani.persze én az a fajta anyuka vagyok, aki nyáron engedtem a járdán négykézlábazni, ésesőben a tócsában ugrálni:))
2009. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Ez nekem is gond, mert utálom a koszolást, erősen rá kellett vennem magam eddig is hogy ne állítsak le minden ismerkedési folyamatot az előforduló pacák és foltok miatt, mert akkor ugye oda a tanulás meg az élvezet :-) de a kanalazást meg a konyha beterítését egyre halasztom, eddig még nem volt lelkierőm hozzá, hogy minden evés után takarítsak. persze egész ügyes vele, úgyhogy ebben a korban már érdemes próbálkozni, persze először még csak olyan kaját javaslok, ami nem hagy kimoshatatlan foltot azonnal :-)
2009. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi nem terítettünk be semmit, s egész jól ment a dolog. 15 hós volt, amikor kanalat kapott a kezébe. Mivel én sem szeretném, hogy pl. a spenót a falon kössön ki, mi a délutáni evésnél gyakoroltunk. Ekkor általában joghurt volt zabpehellyel vagy kétszersülttel benne (így nem csöpög annyira). Elég volt egy szakálka, s csak az etetöszék asztalára jutott egy kicsi joghurt, a többit a kisfiam bekanalazta.
2009. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!