Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kazánnal fűtő kisgyerekes...

Kazánnal fűtő kisgyerekes anyukák? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Hova teszitek a gyerkőcöt, míg begyújtotok, vagy tesztek a tűzre? A lakásban hagyjátok, vagy viszitek magatokkal?

2 éves múlt a fiam. A kazán a pincében van. Tavaly simán fent tudtam hagyni, max. addig beraktam a kiságyba, de már nagy. Eddig nem volt gond, mert mindig volt itthon valaki, aki ezeket elintézte, ma viszont úgy adódott, hogy nekem kellett ezt megcsinálni. Nem tudtam, hogy mit kezdjek a fiammal, de úgy döntöttem, hogy inkább leviszem magammal, mert jobb, ha szem előtt van. Ti hogy oldjátok meg?


2011. nov. 14. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beöltözünk és irány a kazán.Ezt másfél óránként játszuk el.Már most unom.Mi lesz később?Összeteszem a két kezem, ha pont akkor jön a mama.
2011. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két gyerekem van a nagy 3 a kicsi egy éves míg bekészítek begyújtok addig alszik a kicsi tenni úgy szoktam rá hogy a kicsi a kiságyban a nagy meg játszik.
2011. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 14 hónapos,én bevallom csak a begyújtáshoz viszem magammal,beteszem a babakocsiba,és a pince elé tolom,percenként ránézek.Így is sokszor elég türelmetlen szegénykém.Én is kb másfél óránként rakok a tűzre,akkorra szoktam időzíteni amikor reklám van,azt nagyon szereti,néha észre sem veszi hogy leszaladtam.De olyan is van hogy végig üvölt a folyosón amíg nem érek be.Tényleg sajnálom hogy addig ott kell hagynom,de van két komondorunk,őket mindig megkötöm ha begyújtani megyünk,ezt a tortúrát eljátszani minden alkalommal+öltözködés sokkal bajosabb lenne,mint így hogy eltűnök 3 percre.

És Ő még mostanában kezd lépegetni,szóval nem is tudom csak úgy magam mellé állítani,talán majd ha stabilan megy viszem magammal.

2011. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is fűtök egész nap egy 26 és egy 4 hónapos mellett. Férjem csak este jön haza, de reggel mikor elmegy bekészíti, nekem csak meg kell gyújtani,elzárni, az 10 perc, utána 2 óránként kell rá tenni.

Én úgy csinálom, h amikor meg kell gyújtani, akkor a pici pont alszik, a nagyot felöltöztetem és leviszem magammal, nekünk is a pincébe kell lemenni.

Aztán délben megint alszik a pici, de akkor kimegyünk mind a hárman, a pici a babkocsiban alszik akkor 2-3 órát kint a levegőn. Szóval délben megint rakok rá.

Aztán bejövünk, a nagy ebédel, alszik. Akkor megint rakok rá. Mikor behozom a picit, akkor megint rakok rá. Szóval a nagyot effektíve csak egyszer viszem le, mert másodjára amúgy is kimegyünk.

Én is utálom ezt az időszakot, mert ugye főzni is kell, a kicsi szopizik még, a naggyal is kell foglalkozni, és akkor kész tortúra ez a fűtés szezon is. de gondolom Ti is úgy vagytok vele, h a gázt nem bírjátok megfizetni, meg azért más meleg van ám a fa mellett.

2011. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk távhő van. De anyukáménál kazán. házon kívül van. Kisfiam sokat ott van. Ha apa nincs otthon, akkor anya viszi magával. 2,5 éves
2011. nov. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a ház mögé kell kimennem.Kb. 5perces procedúra míg kimegyek, megrakom és vissza jövök.

Én olyankor szoktam kimenni amikor látom hogy teljesen belemerül egy játékba, vagy mesébe és akkor csendben kisurranok a házból.

Mire vissza megyek ugyan úgy űl, mint amikor kimentem.

2011. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyan kandalló van ,de fáért ki kell menni. Kislányom 18 hónapos, ahogy elkezdődött a fűtés én sem tudtam mitévő legyek. Aztán rájöttema lányom nagyon szeret fényképeket nézegetni. Legelőször amikor mennem kellet ki , odaadtam a fényképeket neki. Most,amikor mennem kell ki elmondom neki, hogy megyek és ő már kéri a fényképeket és míg kint vagyok nézegeti.
2011. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen gondom, de annyit mondanék (volt aki írta), hogy soha ne surranjatok ki, nagyon megijesztitek a gyerkőcöt, ha mondjuk a 3. percben észreveszi, hogy eltűntetek. Kell neki mondani, hogy picim mindjárt jövök.
2011. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!