Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon nagy gáz ha csak napi...

Nagyon nagy gáz ha csak napi 1x viszem ki sétálni 17 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Kedves Anyukák!Nekem olyan bűntudatom van:(Eddig napi 2x mentünk,délelőtt és délután is,de mióta hideg van csak délután megyünk...megmondom őszintén ,némi lustaság is van benne részemről...öltöztetni,lecuccolni stb.Ti hányszor viszitek a gyerkőcöket,persze itt azokat kérdezném,akiknek nem muszáj menni(tehát nincs nagyobb tesó,akit vinni,hozni kell)?
2011. nov. 15. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

19 hónapos a fiam, reggel olyan fél 10 körül indulunk neki, és 12-12.30ra érünk haza, ebédelünk, utána még alszik a fiam. Mire felébred meg uzsonnázik, már tuti van majdnem 17 óra, és sötét, eszemben nincs vele megint elindulni. Emellett most töltöttem a 39. hetemet a tesóval.


Nekem eszembe nem jutott, hogy emiatt bűntudatom legyen. Valamikor a házimunkát is meg kell csinálnom, és én is szeretnék pihenni kicsit. Nekünk ez a rendszer bevált.

2011. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:)

Mi nagyon örülünk, ha egyszer is kijutunk! Fiam 19-, kislányom 6 hónapos. Teljesen felváltva alszanak, mire az egyik felébred, a másik már álmos. Mire mindketten ébren lesznek (délután 3-4 felé), már kezd sötétedni. Mire mindkettőt elkészítem és beinstallálom a babakocsiba, az életkedvem is elmegy (és nekik is). Mindegy, kínlódunk, kínlódunk, de van olyan nap is, hogy sehogy sem tudunk kijutni.

2011. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár nem írtad, merre laktok, de ebben a szmogos időben egyáltalán nem baj.
2011. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Debrecenben vagyunk,vagyis Debrecen mellett egy kis elővárosban...
2011. nov. 15. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha ez megnyugtat en egyaltalan nem viszem ki mert bolcsis a 21 honapos fiam. Reggel 9-re viszem bolcsibe es a ferjem hozza el delutan 3-kor. Amig jo ido volt nyaron mindig mentek jatszoterre meg fagyizni de mar inkabb bent legoznak, gyurmaznak... A bolcsibe neha kiviszik oket a kertbe mert latom, hogy hasznalva volt a gumicsizmaja de ez nem minden napi. Nekem ilyen miatt sosem volt lelkiismeret furdalasom, ha volt kedvunk mentunk ha nem akkor jolereztuk magunkat bent is, jo nagyokat jatszodtunk. Buntudat ilyen miatt, ugyan mar. :) Akkor menjetek ha mindketten jolerzitek magatokat. Nekem hetvegen neha hianyzik a kint let es ilyenkor jol beoltozunk, elmegyunk a tora kacsakat etetni, falevelet gyujteni, setalni a parkba. De van, olyan is, hogy szivesebben talalkozunk baratokkal es a gyerekeikkel es elmegyunk egyet pizzazni, sutizni es tekeregni a bevasarlo kozpontba. A fiam meg sosem panaszkodott. :))
2011. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 18 hónapos. Mi is csak egyszer megyünk. Délelőtt még olyan hideg van. Általában 1-1/2 2 között kel fel és akkor útnak indulunk.
2011. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma 10.50-es előtt le a kalapot! Sajna nekem is sokszor lelkiismeret furdim van, hogy ha nem jutok ki vele, de tényleg így kéne, ahogy Ő csinálja! Én, most hogy ovis a lányom, nem is megyek vele, vagyis amíg hazajövünk, meg az oviban is legtöbb esetben kimennek. De amíg itthon voltunk, is csak 1x mentünk általában naponta.
2011. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!