Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek melyik praktikusab...

Szerintetek melyik praktikusabb télre és miért: az egyben overál vagy a kétrészes, amelyiknek a nadrág részén nadrágtartó van és van külön hozzá a kabát? (Ha ez számít, a kisfiam 14 hónapos, szeret sétálni, de azért zömében még babakocsizunk. )

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk kétrészes volt 2009-2010 -es télen.

ugyanennyi idős lánynak.


talán annyiból volt jó hogy kétrészes hogy a kabátja akkor nagy volt és igy idén is jó rá. az overall viszont nem jön fel.


mivel nem volt kemény tél nemigen használtuk ki.

2010. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem játszáshoz, játszóterezéshez, szánkózáshoz, hógolyózáshoz mindenképp jobb az egybe overál. Nem csúszik fel a kabát, nem megy be alá a hó, stb.

Vásárláshoz, vendégségbe, ide-oda menéshez jobb a kabát+kantáros nadrág, mert így zárt, fűtött helyen le tudod venni róla a kabátot, nem melegszik be.

2010. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én overál párti vagyok.
2010. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a lányom már egy éves korában is megállás nélkül rohangált, mozgott ezért jobb lett volna a kétrészes, nálunk az overál nem vált be...
2010. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt nem értem, a miért nem jó mozgáshoz, rohangáláshoz az overál?
2010. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert kényelmetlen volt neki, megcsavarodott rajta, a patent kipatentolódott stb...
2010. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Értem, köszi!
2010. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk kétrészest, de babám sose bírta kivárni, hogy ráadjam a különböző részeket, úgyhogy vettem egy egyrészes overált, nagyon könnyű volt felöltöztetni és levetkőztetni, és kényelmesebb is. (Ugyanakkor a kétrészes szerintem jobban néz ki, de ez nem volt elsődleges szempont. :))
2010. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb az egyrészes,sokkal egyszerűbb,gyorsabb feladni egy gyerkőcre mint a kétrészest.Ráadásul egy totyogónak sokkal kényelmesebb szerintem.Viszont sok esetben praktikusabb a kétrészes pl:ha autóval mentek akkor elég a kabát,vagy ha csak a gatya lesz koszos akkor elég azt kimosni.Én általában veszek egy egyrészest+egy külön kabátot amíg ilyen kicsi.oviba pedig kettő van egy kétrészes+egy egyrészes!

Az én fiam tavaly a nagy hóban volt 18 hós és kaptunk egy kétrészes(nagyon vastag)overállt,alig tudott benne menni!

2010. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk van itthon mindkettő, mert amikor nagy a hó és nagy hideg van én jobban szeretem a kétrészest: a nadrág része kantáros, így az már egyszer védi a derekát, a kabát pedig még egy réteg derék és has részen. Így bátran fetrenghet a hóban, nem féltem. A kétrészest enyhébb napokon vesszük fel vagy váltásnak, ha a másik tiszta latyak és sár. Tavaly télen voltunk január környékén 14 hónaposak, akkor ez így nagyon bevált, remélem idén is így lesz. A kétrészesben szintén nagyon jó az, hogy a kabátrészét külön lehet használni.
2010. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!