Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, ha egy "anya" 4...

Normális az, ha egy "anya" 4 hónapos, és 5 éves gyermekeivel jár kocsmázni?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy, aki rendszeresen jár kocsmába, bár nem alkoholista. Legutóbb este 11 órakor ült a legkisebb gyerekkel (4 hónapos) a karján, másik kezében cigarettával, az asztalon sörrel. Hiába tessékeltem ki, nem hatott. Ilyenkor mit lehet csinálni? Teljesen lejáratja a helyet, ha ilyen emberek a vendégek. Nem mellékesen féltem a gyermekeket is. Én fordulhatok hivatalos szervhez?

Más éveken át vár, hogy örökbe fogadhasson és becsületesen felneveljen egy gyermeket, ez a nő, meg 7 hónapos terhesen részegen a discoba táncol, és nőkkel csókolózik. Hová fajul a világ?


2009. okt. 26. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom! Az ilyen nem anya, de még csak nem is anyaféle! Gyámhatóságnál jelentsd be, biztos jobb lesz a gyerekeknek!
2009. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Fu ez nagyon durva!

Esetleg a gyermekvedelmiseket kene rahivni!

Szegeny gyerekek :(

2009. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hívnék rendőröket. Mondanám nekik, hogy ne tűnjön már föl, hogy én telefonáltam, de... elmondanám, amit leírtál. Fogják érteni és segítenek. Szóval hazaküldik, viszik őket, hívnak gyermekvédelmist. De az ilyen nő természetesen nem anya, és siralmas, amit írtál.
2009. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

te sem gondolod komolyan ezt a kérdést :)

keresd fel az illetékes szerveket!!

2009. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A faluban ahol laktam,ott ez megszokott a legtöbb nő enyhe túlzással onnan megy szülni. Anyunál voltunk decemberben jön a szomszéd ,hogy a kocsmába lesz mikulás buli menjünk,mondom ,hogy itt a gyerek meg amúgy sem mennénk erre ő hát azért kezdik korábban,hogy a gyerekeket is tudják vinni! Most komolyan, cigifüst meg piás emberek nem igazán gyerekeknek való hely! De olyat is láttam ,hogy még este 9 kor ott ültek a kocsma lápcsőn a 6 hónapos gyerek meg aludt a kocsiba! Szörnyű!
2010. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem,jelezd a védőnőnek!
2010. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen ilyet már én is láttam sajnos :( Szerintem hivd fel a gyermekvédelmiseket ha ilyet látsz ők biztos segitenek!
2010. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon durva!Szerintem is valami gyermekvédelmisekhez kellene fordulni! SZegény gyerekek, csak nekik lesz rossz, akárhonnan is nézzük. Ha elvennék az anyukától, akkor is, de ha minden marad így, akkor is. Az a baj, hogy az anyuka valószínűleg nem fog megváltozni, akkor sem, ha figyelmeztetik!:(
2010. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs hogy visszakérdezek, mert nem látom a helyet. Milyen a kocsma? Sok a durva részeges arc? Kivel jár oda a hölgyemény?Mármint pasijával? Fiatal a nő? Nah azért kérdem mert volt sörözőm nekem is és akkoriban 2 éves volt a lányom. Mit volt mit tenni soxor időzött nálam. Persze nem péntek szombat mikor bulik koncertek voltak, hanem délelőtt vagy max 6 ig. Szóval nem mindig elvetendő a dolog. Ha alkesz a nő

, tényleg nem törődik a cigifüsttel, úgy ítéled veszélyezteti a kölköket és azt akarod, hogy elvegyék tőle a gyerelkeit akkor kezdj jelentgetni. Az ajtóra kiírhatnád, hogy kutyát kiskorút behozni tilos! :)

2010. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Minden olyan ember aki nyilvános helyen dolgozik és olyat lát ami "nem oda való" azt nyugodtan jelentheti.Saját példámból kiindulva.Nekem se volt semmi közöm a dologhoz,szemet szúrt ezért jelentettem és a kislányt a nagymamánál helyezték el.Szerintem lépj bátran mert a gyerek jövője múlik rajta.Az sem mindegy milyen környezetbe van
2010. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!