Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél-2 év kozotti gyereketek...

Másfél-2 év kozotti gyereketeknek van gumicsizmája? Tud benne menni? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Másfél évesen vettem neki, de nem akarta felvenni, aztán most tavaszra ki is nőtte, nem kap másikat az tuti.
2010. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a kislányom, van gumicsizmája. Mivel még a szakadó eső sem akadály számára, hogy legalább 1-1,5 órát minden nap kint legyünk, így beszereztem egyet :)) Meg esőkabátot is... A csizmában gyönyörűen megy, futni is tud benne :)
2010. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


kisfiam 18 hónapos, 4 hónapja van neki. nagyon szereti, néha a lakásban is felveszi :) praktikus és mivel ő is non-stop kint akar lenni használjuk is az elmúlt hetekben :)


Ági

2010. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen használjuk, mivel a 1,5 kisfiam is mindig kint akar lenni (ennek örülök). A napi sokszor 3-4 óra kimléthez pedig jól jön a gumicsizma. Nagyon jól megy benne.
2010. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes venni,mert eső után is nyugodtan kiviheted benne az udvarra,nem ázik át:-)

Kislányom 2éves és neki is van,már a másodikat koptatja.Már olyan kis aranyosakat lehet venni és az áruk sem vészes.

2010. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van gumicsizmája a kisfiamnak, aki 17 hónapos. Nagyon jól tud benne közlekedni, és szereti is:) Most ki is használtuk ebben az időben.
2010. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Lányomnak is van gumicsizmája másfél éves kora óta. meg kellett szoknia, hogyan kell benne járni, és mivel nem állítható a szára, így bele kell húzni a nadrágot, hogyha ölbe veszem ne essen le róla. Ennekk ellenére imádja, élvezi,hogy pocsolyázhat kedvére. nekünk nagyon bejött, ha kinövi már veszem is a nagyobbat. Én használt cipőt nem adok rá, de ebből szerintem az is megteszi, pár száz forintért kaptam nagyon szépet.
2010. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 2 éves múlt és imádja! Mi esőben ha nem muszáj, akkor nem nagyon szoktunk kimenni, inkább utána szoktunk elmenni pocsolyázni, de a múltkor direkt esőben mentünk el várárolni, meg sétálni. Imádta, ahogy az esőkabátján "kopogott" az eső, és ugrálhatott egyik pocsolyából a másikba...persze a gumicsizmájában. :)
2010. máj. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!