Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves fiamnak a Tanulási...

5 éves fiamnak a Tanulási képességeket vizsgáló bizottság-hoz egy év múlvára ígértek időpontot, addig semmi sem történne a súlyos figyelemzavarával, renben van ez így? A n

Figyelt kérdés
A nevelési tanácsadóban ugyan diagnosztizáltak, de fejlesztést nem írtak elő, azt mondták legfeljebb majd 8 évesen megy iskolába a súlyos figyelemzavarral.Valóban csak az az egy lehetőségem van,hogy vagyonokat költök a fejlesztésre ,ha segíteni akarok a gyereknek ? Minél később fejlesztik annál kissebb hatásfokkal ...
2011. nov. 23. 14:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

bocsanat a felig offert, de igy megy :(

az en fiamnak deveny torna kellett - nagyon szerencsesek voltunk, hogy atbumlizhattunk a varos masik felebe, tornaztattak egy orat, es fizettunk 3000 forintot. masnak meg ez a lehetoseg sem volt adott (a magan deveny tornasok tele vannak idoponttal, es kb 5-10 ezer egy alkalom)

most tmt tornat kell csinalnia, amit en otthon nem tudok egyedul/veszelyeztett terhesen, ha szerencsenk van, szinten bejutunk egy alapitvanyhoz (szinten a varos masik felen), es alkalmankent 5000 huf (kb fel evig, heti 2-3x), vagy ha nem jutunk be, marad a magan gyogytornasz (ha talalok), kb masfel-ketszerannyiert


ha vartam volna, és nem keresek alternativ lehetoseget, a fiam egyaltalan nem lett volna kezelve.


szoval igen, penz beszel :(

viszont boldogan, akar ehezem is a gyerkocert, ha gyogyitjak, nekem tokmindegy hol


es ez nem az ő hibájuk, hanem hogy nagyon sok a problemas gyerek, es tele vannak, még a fizetosok is (az allami meg kesz lotto)

2011. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

"A Vadaskert országos. Mi Cegléd környékéről mentünk oda"


Hogyan lehet bejutni hozzájuk ?

2011. nov. 23. 15:51
 23/24 anonim ***** válasza:
Telefonon kérdezd meg Őket, én is úgy kezdtem.
2011. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Magán képességfejlesztő tanár a legjobb megoldás tapasztalatom szerint. Ha kell tudok javasolni ilyet és privátban megírom.
2011. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!