Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én akadok ki? vagy velem...

Csak én akadok ki? vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
holnap jönne sogornőm a kisfiával meg anyósom hozzánk!kérdeztem tőle nincs e kedve elmenni játszóházba mert pont holnap lesz egy!mondja lehet hogy nem jó ötlet mert a kisfia nagyon köhög meg náthás,nehogy vki elkapja!de hozzánk jönnek!mondom na az szép mert a kisfiam meg nem rég gyógyult meg lehet hogy nem kellene hogy megint beteg legyen!ha ezt nem mondom simán elhozta volna!én vagyok a hibás hogy ezt gondolom?
2011. nov. 23. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy felfogta mit mondasz, és nem megy, ne idegeskedj, rosszul fogsz aludni.


Egyébként jogos a felháborodásod.

2011. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy hibás,nem normálisak. Soha nem lenne pofám semilyen kisgyerekeshez beállitani ugy hogy kohog a gyerekem,sőt még azt sem hagynám hogy jojjenek hozzánk ugy hogy nem szoltam előre.
2011. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igazad van, én is szólni szoktam
2011. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy szóba került és így nem mennek. Igazad van, senki sem szereti, ha beteg ember van a gyereke körül.
2011. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Mi járunk össze egy baráti házaspárral, és minden találkozó előtt az a téma, hogy nem-e beteg valamelyik gyerek, mert akkor lefújjuk. Szerintem ez evidens, hogy beteg gyereket nem viszünk vendégségbe, főleg, ha ott is van gyerek, aki elkaphatja...
2011. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(...vagy esetleg arról van szó: a "kedves" anyósnak nincs kedve j.jázba vinni a gyermeket, és hirtelen jött ötletként vágta ki magát egy esetleg nem létező ürüggyel: "köhög a gyermekem"...)
2011. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi 210 km-re lakunk a családomtól, így nem megyünk túl gyakran, viszont tervezhető a dolog teljesen, és ha megyünk, akkor mindig 3-4 napot maradunk is meghosszabbított hétvégéken a szüleimnél. Elindulunk, megérkezünk. És akkor közli a sógornőm, hogy ja, a 3 gyerekéből 2 egy hete beteg, de már a harmadik is kezdi az épp aktuális betegséget. Mindezt akkor, mikor az ő gyerekei meg az enyémek már vígan játszanak együtt. És ezt csinálja rendszeresen. Legutóbb megkérdeztem pár nappal előbb, hogy mindenki egészséges-e, azt mondja, igen. Erre mire odaérünk tiszta takony mind a három gyerek. A fenéért nem tud szólni?! Megyünk egy héttel később, és kész. Már tiszta ideg vagyok, mikor megyünk, mert tudom, hogy ez vár ránk, és persze utána az én gyerekem is jó eséllyel beteg lesz, mert 3-4 nap alatt simán begyűjt valamit szinte mindig:S

Teljesen jogos a felháborodásod.

2011. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, de azért nem mindegy, hogy adod elő. Leírva nem érezni a stílust, élőszóban viszont nagy a jelentősége.

Mi úgy szoktuk, hogy ha az enyém mondjuk náthás, és esedékes egy családi esemény, akkor felhívom tesómat és elmondom, hogy ez van, így és így van a kislány, elhalasszuk-e vagy belefér. És ők eldöntik a feleségével.

2011. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, mindig összeszed valamit ha találkozik a sogornőm gyerekével. Tavaly a kislány szülinapjára úgy mentünk, hogy csak kicsit folyik az orra, gondoltam az még belefér, ezért ne szúrjunk ki vele. Na, mire odamentünk taknya-nyála összefolyt szegénynek, és úgy köhögött, hogy én még ilyet nem is hallottam. Azt hittem agybajt kapok, de már mit tudtam csinálni. Akkor szerencsére éppen nem kapta el a lányom, mondjunk nem is nagyon játszott vele, mintha érezte volna, hogy nem kellene.
2011. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!