Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vettetek ill. akartok...

Mit vettetek ill. akartok venni karácsonyra gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 13:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapos a kislányom,egy smoby játékkonyhát vettünk neki,mi is a müllerbe,még könyvet kap mellé,illetve valami épitő játékot szeretnék.
2011. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Épp ma vettünk neki egy magyar rendőrautót, amin 4 gomb van, beszél és szirénázik. Vettünk még 2 könyvet, az egyik Manny mesteres, a másik meg tanyai állatos.

Kap még Lego Duplot, vonatszettet, szánkót, focis ágyneműt (varrattam). Meg még valamit biztos kinézünk, ennyi eddig a terv.

Sógorom szerintem laptopot vesz neki, a keresztszülei nem tudom. Anyám külföldön dolgozik, nem lesz itthon, de szerintem nem fog neki semmit venni, apámat nem tudom (elváltak), tesómékat pedig megint csak nem tudom, de lehet, hogy tőlük semmit.

2011. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Eddig egy nagy kukásautó van meg, ami 50 centis. Szerintem odáig meg vissza lesz tőle. Egyelőre ennyi. Valamit még ki kellene találni, de nem könnyű. Főleg, hogy a család minden tagja rám hárítaná az ajándék kitalálását, hogy nekik csak a megvásárlás része jusson. Persze azért az is valami :-)
2011. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni 2,5 éves fiam van.
2011. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Én eddig egy táska pónit vettem neki, Tescosat, van benne 8db póni és csak 2500Ft volt mert féláron volt és vettem még egy sellő barbis szettet de nem az igazi barbi hanem valami más a neve (valami gagyi) ez 4190Ft volt de nagyon szép és jó nagy dobozban van. Van hozzá, víz alatt kastély meg mindenféle tengeri herkentyűk, meg egy barbi hinta meg egy kisebb barbi baba szóval látványos ajándék biztosan sikere lesz. Amúgy meg póni mánia van féleg úgyhogy a 8db-os póninak is nagyon fog örülni. Ja és kap még egy Toy Story3 puzzle-t amiben 3 kirakó van, azt is nagyon szereti. 1330Ft szintén a Tescoban. Most féláras akció van a játékokra! Legalábbis ezen a héten még az volt. Szerintem ennyi. Így nagyjából 8000Ft-ból megvagyunk. Tavaly több mint 10.000.-et költöttem.

3 éves kislány.

2011. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Mesekönyv, színező, plüssállat 2 db, littlest pet shop állat 3 db, csillogós csőrikés póló, vasaló, mikró, turmixgép

lány, 3 éves, ezeket tőlünk és a nagyikájától közösen kapja

2011. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, keresztszüleitől meg egy dvd-t és egy plüssbárányt fog kapni
2011. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

21hós fiam: T-Rex vasút szett + kocsi dínóval. Nagyszülőktől Dupló vonat. A 8éves keresztlányunknak vettünk: Babyszitter Barbie + Én titkos naplóm. A Bátyáim Fiainak pénzt (21és 17 évesek), és a Nővérem lányainak 21év: pénz, 17év: szintén, 5éves: barbie hajtekercselőt+ barbie sampont, hajdíszt.

Én úgy oldom meg a karácsonyt mivel nagyon sokan vagyunk, hogy januártól teszek félre pénzt és már akár ha valami nagyon akciós akár év közben is megveszem.

2011. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

2,5 éves fiú: egy nagy versenyautó, fa-puzzle (ez már megvan) + playskool vili beszélő zseblámpa, illetve a férjem készít neki egy autós ágyat - remélem időben elkészül és meg tudunk venni hozzá mindent a léctől a matracig.

Anyukámtól egy gyerek fotelt kap (vatera).

Férjem szüleinek pedig vagy LegoDuplo-t vagy játék laptopot mondunk (már ha megkérdezik).

A kislányunk 3 hónapos, tőlünk "csak" egy babát kap (de jóóóó lesz babát venni!!!), nagyszülőktől meg egy játszószőnyeget!

De amúgy ezer millió dolgot tudnék még kitalálni, de hát nem vagyunk milliomosok, meg nem az ajándék mennyiségén múlik az öröm. Tervezek cipősdobozt is összeállítani!

2011. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
30%
Az ünnepen és a karácsonyfán kívül semmi különös nincs nálunk a karácsony végett. Mind a 4 fiam egész évben el van halmozva mindennel, szomorú amikor valaki csak az ünnep miatt vesz valami különlegeset a gyerekének. Akkor viszont még hitelbe is képes beleverni magát. A karácsony nem arról szól, mint amivé vált.
2011. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!