Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vettetek ill. akartok...

Mit vettetek ill. akartok venni karácsonyra gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 13:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

2 éves fiaimnak Wader garázst,és munkagépeket szeretnék venni,fa kirakót,mert imádják,és Unico plus építőkockákat,ami ugyanaz,mint a Duplo.Mamától lehet h nyerítős hintalovat kapnak,másik mamától Verdás kisautókat.

Utolsó,egy válaszadó sem mondta,hogy ő egész évben semmit sem vesz a gyerekének,és csak karácsonykor kap játékot.Nem tudom h ezt honnan vetted.

2011. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves - nem véletlenül - 40%-os válaszoló: máshol rontsd a hangulatot, ne egy ilyen kedves kérdésnél, ahol minden választ örömmel olvastam, kivéve a tiéd...

A gyerekeimet pedig év közben sem halmozom el, mert akkor nincs "értéke", varázsa a különleges ajándéknak, már ha egyáltalán érted, hogy miről beszélek..

Egy korábbi válaszoló.

2011. nov. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
28%
Látom fáj az igazság. Egy ünnepnek a szeretetről kellene szólnia, nem holmi különleges ajándékokról amit egy gyerek egész évben nem kaphat meg. Ne aggódj, a százalékomat a politikai oldalon szedtem össze, ott sem szeretik akik sokra vitték az életben és Fidesz párti, ráadásul le is meri mindezt írni. Itt is csak leírtam amit gondolok erről az egészről, nem muszáj szeretni. Aki nem veszi azt észre hogy a karácsony nem több mint ki tud drágább ajándékot venni a szomszédjánál csak hogy nagynak tűnjön majd hónapokig koplaljon az vak. Egy gyereknek mindig öröm egy ajándék, még ha naponta is kapja. A nevelésen múlik a személyisége, nem az ajándékokon meg a játékokon.
2011. nov. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
Na várjunk. Ha veszek a gyerekemnek karácsonyi ajándékot, abból miért következik, hogy egész évben megvontam tőle mindent? Az ajándékozás meg az ünnepi hangulat és szeretet miért zárja ki egymást? Igen, az ünnep a szeretetről szól, ezért is ajándékozzuk meg egymást: szeretetből. Ezt így csinálja rajtad kívül szerintem mindenki. Nem halmozzuk el a gyerekeinket semmivel, se most se az év többi részében, csak szeretettel. Nem az elhalmozás a megoldás. Legyenek korlátok, de legyenek lehetőségek is. Szerintem a politikát meg hanyagoljuk, itt a karácsonyról beszélgetünk, próbálj elszakadni a párt-hovatartozásodtól egy kis időre. Lehet, hogy nálatok más szokások vannak, mint a többségnél, ez a te dolgod, rendben van, de azért nem kell lekezelően nyilatkozni azokról, akik nem átallanak ajándékot tenni a fa alá. Szerintem Orbán Viktor is így fog tenni. Ha ez jelent neked valamit.
2011. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Kolopele, szánlak.
2011. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Szia, 3,5 éves kislány: 1 készségfejlesztő társas, 1 kirakó, egy mesekönyv, egy szintetizátor (cora-ban 3600 Ft volt). Ezen kívül kap egy hercegnős ágyneműt. A nagyszülőktől azt kértem, hogy a Bambino Lük készségfejlesztőt vegyék meg, pár füzettel.

1 éves kicsi, egy miki egeres pihe-puha takarót, meg egy fischer price húzható telefont, ami zenél. Szerencsére kinéztük hogy mikor voltak azok a játékok akcióban amit mi szerettünk volna, így a mikulásajándékokkal egyszerre megvettük, és 15E ft-ból jött mindkettőnek a mikulás + karácsonyi ajándék. Sajnos többet nem tudunk most rászánni, igyekeztem inkább több, kedvezőbb áru ajándékot beszerezni, mint egy nagy értékűt.

2011. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Kolopele,te csak fogd be a szádat,ismer mindenki ezen az oldalon,bemutatkoztál már jópárszor..Még te papolsz,hogy ne dicsekedjünk és h a karácsony nem az ajándékokról szól,mikor az egész GYK abból áll,hogy telekürtölöd magadról,h te aztán milyen sokra vitted,persze a magad erejéből,és h micsoda gazdag vállalkozó vagy te,alkalmazottakkal...?!Mi ez ha nem kérkedés,és az anyagiak előbbre helyezése..??Nyomorult egy beszűkült lúzer vagy,aki képtelen bizonyítani az igazát,hogy jut eszedbe politikai kérdést csinálni a karácsonyból,meg a gyermeknevelésből?Húzd meg magad inkább,bölcsebb maradsz ha befogod a szádat...
2011. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

2.5 éves: LOGICO v. LÜK játékot kap még nem tudom melyiket

1 éves: tanuló széket


nagypapától:

2.5 éves: Beados gyöngyfűzőt

1 éves: Fischer Price zenélő csiga

2011. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Kolopele!

Nem az volt a kérdés, hogy milyen értékben veszünk ajándékot.Lehet hogy a fele kismama brancs használtan veszi.

Én pl. nem veszek a gyerekeimnek állandóan játékot, csak valami alkalmakkor, és akkor normálisat, de sokszor sajnos használtan. Értem én, hogy te arra gondolnál esetleg hogy évközben le van szQrva a gyerek, majd karácsonykor bepótoljuk, de hidd el, ezen az oldalon igenis csak jó anyukák vannak, még ha sokszor nem egyezünk bizonyos kérdésekben (anyatej/tápszer) de mindegyikünk imádja a pöttömjeit és szeretné karácsonykor megajándékozni őket pénztárcájához mérten.

Amúgy nem egy ilyen kérdésből merítettem már én is ötletet.

2011. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A 3 éves kisfiamnak V-Smile gépet játékokkal és rajzpaddal+Puzzle+Mesekönyv. A 3 hónapos kisfiamnak még nincs ötletem mit vegyünk :(
2011. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!