Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti hogy keltitek fel...

Anyukák ti hogy keltitek fel a gyermekeiteket amikor az ebéd utáni alvásból ideje felkelni?

Figyelt kérdés
Nálunk jelenleg csak az működik ha elindítom a gépen a mesét, azonnal kipattan a szeme és felkel. Minden egyéb lámpa felkapcsolás, simogatás, ébreszgetés teljesen hasztalan :)) 2 éves
2011. nov. 29. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
leginkább sehogy, addig alszik míg jól esik, de ha muszáj mennünk időre valahova akkor kinyitom az ajtót és hangoskodom kicsit :D
2011. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ellene vagyok, hogy felébresszem, de ha muszáj, akkor felkapcsolom a villanyt, ha nincs reagálás, akkor melegítek magamnak egy kávét a mikrón, annak a hangja beválik általában.
2011. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!

Örülök ha alszik 1,5 órát...

2011. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is fel kell keltenem mert ha 3 nál tovább alszik nem alszik el este még 10 után sem.ez nálunk bevált sajnos,fel kell ébresztenem.az oviba is felkeltik őket,ott is csak 3-ig alszanak.Én bemegyek és megsimogatom,megpuszilom,kimegyek teszek veszek,hangoskodok,kérdezgetem,és előbb utobb fel fog kelni,kivétel ha beteg,akkor sosem keltem,annyit alszik amennyit akar.
2011. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem ébresztem őket. Egyszer próbáltam a nagyobbomnál, de olyan sírás lett belőle (ha kialussza magát, mosolyogva ébred, de ha nem, akkor vígasztalhatatlan sírás van) hogy órákig nem bírtunk vele mit kezdeni. Most meg már örülök, ha egyáltalán alszik, hároméves elmúlt, kétéves kora óta csak elvétve hajlandó délután aludni.

A fiamnál (16 hós lesz mindjárt) vélhetőleg nem okozna lelki traumát, ha felébreszteném, de örülök, ha alszik, szóval én nem ébresztgetem őket.

2011. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is ébresztem a fiam.ha nem tenném akkor még éjfélkor is fenn kukorékolna.fél 1 körül fektetem le,ált 1-re már alszik.3 órakor ébresztem.én puszilgatni szoktam,aztán amikor már kezdi nyitogatni a szemét az ölembe veszem,mert különben nagyon nehezen ébred fel.aztán egy kis mesenézés és már fenn is van teljesen.
2011. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha 3-kor nem kel legkésőbb, akkor bemegyek a szobába, elhúzom a függönyt, felhúzom a redőnyt, így megébred. Vagy ha nem ébred, odafekszek mellé, simogatom, halkan ébresztgetem, és így nyugodt az ébredés.
2011. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk max fél 4ig van alvás, ha tovább alszik, akkor 11kor sincs ágyban.

Általában kinyitom a szobája ajtaját, és elkezdek mosogatni, közben énekelek, hogy Pál , Kata, Péter jó reggelt.:))

2011. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:)))

3-kor nekem is muszáj keltenem különben este nem akar aludni és az egész esténk altatással telik...Ha nem kelteném kb 5-ig aludna

2011. nov. 29. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hétvégén sehogy,ha itthon van,mint most,mert beteg,akkor muszáj felkeltenem,mert menni kell a tesóért a suliba.

Ilyenkor simizem,és lassan elhúzom a függönyt.

2011. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!