Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen lett éjszakára...

Mennyi idősen lett éjszakára szobatiszta csemetétek?

Figyelt kérdés

Karácsonykor lesz 3,5 éves és éjszakára még mindig van pelus.Van még aki ebben a cipőben jár vagy reménytelen esetek vagyunk?

Eléggé el vagyok keseredve.


2011. nov. 29. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom, nem erre a válaszra vársz. Az én fiam 26 hónapos, 23 hónapos korától éjjelre sincs pelusa (nem volt hajlandó felvenni, üvöltött, ha csak meglátta).


Keresztfiam még 4 évesen is kapott éjjelre pelust, mégis egészséges. Nem vagytok elkésve, majd megérik rá.

2011. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most múlt 3 éves a lányom, nappalra is csak fél éve szobatiszta, 100 %ra meg csak pár hete, éjjelre meg még kell a pelus. Nem vagytok ezzel egyedül.


Amúgy nagyon okos kislány, gyönyörűen beszél, nagyon szépen rajzol, stb, de az valahogy még nem megy.

Szerintem nem vagyunk még elkésve, és ti sem, remélem igazam lesz.

2011. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiam április elején lesz 4 éves,és éjszakára még mindig kell a pelus. Pedig nappalra már 25 hónapos kora óta nem kell. Nappal nagyon könnyen lett szobatiszta, de az éjszakai még nagyon nem megy. Én is nagyon el vagyok keseredve e miatt. :(
2011. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Napra pontosan 2,5 évesen lett szobatiszta, és rá két hétre éjszakára is.


Miért adsz még rá pelust? Kipróbáltad már anélkül az éjszakákat?


Csak azért kérdem, mert az enyémnek sose volt száraz reggel a pelusa, de mégis tettem egy kísérletet, és nem pisilt be soha.

2011. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A lányom 2,5 évesen lett nappal, éjjel pedig 2 hete, 3 évesen.

Nálunk az volt, hogy 2 nap nem volt pisi reggel, egy nap volt.. Nem tudtunk tovább lépni.. Azt mondta ő baba, kell aneki a pelus..

Egyik nap mondtam, ha nagylány lesz , nem kell neki éjjel pelus, akkor választhat magának egy Barbie-t.

(még régebben kinézett magának egyet, de nem vettük meg, nem szoktunk neki csak úgy játékot venni. babája meg már van vagy 30. )

Na, attól a naptól nem pisilt be éjjel.

Jó, volt egy kis segítség: Megszüntettem az esti tej ivást.

Gondoltam, ha este megiszik 2 decit, ne is csodálkozzak, hogy nem bírja ki reggelig...

6 kor van vacsi, akkor ihat, utána már csak egy kis vizet, ha szomjas.


Nálunk ez vált be..

2011. nov. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekünk is az a baj, hogy sokat iszik este, de kipróbáltam hogy nem adok neki, csak vacsihoz, de akkor meg felébred éjjel, mert szomjas. Ráadásul itt van nekem két 15 hós fiú (egypetéjű ikrek), ők is kelnek még éjjel sokat sajnos, meg hát ugye pelusosak, így utánozza őket. Örültem hogy nappalra nem kell végre, mert szerintem már rég szobatiszta lett volna, ha egyke baba lenne.
2011. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lányom 3 és fél évesen lett éjjelre, pedig nappal már 2 évesen se kellett neki.

Van a családban egy fiú , 4 éves elmúlt, neki még kell a pelenke éjjelre.

2011. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a két éves szülinapjára már szobatiszta lett nappalra. Júliusi születésű, most lesz 3,5 éves, de reggelre csupa pisi a pelusa, ráadásul a kakilás is csak ebbe sikerül. Totál el vagyok keseredve, fogalmam sincs mit rontottam el. Ráadásul nálunk a délutáni alvásokkor se nem megy igazán a dolog. Közben fel kell ébreszteni, hogy menjen ki pisilni.
2011. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugtató,hogy nem egyedi probléma a miénk.

Csak éjszakára kell a pelus a nappali alvással nincs gond.

Ha nem adok éjszakára pelust akkor fél 11-kor alszik el és bepisil,ha adok rá akkor már fél 9 kor alszik és 3-ból 1-szer pisil be.Gondolom idő kell még neki.

2011. dec. 1. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!