Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az hogy a 21hónapos...

Miért van az hogy a 21hónapos lányom nem alszik rendesen napközben? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Általában fél 2-2között magától alszik el. De alig alszik 1órát és már fenn is van. Ez nem is lenne gond,de még halálosan álmos. Össze-vissza ásítozik,és csak nyekereg,de nem alszik vissza!

Utána a délutánjaink hisztivel telnek,én meg már kivagyok.


2011. dec. 1. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt próbáltad már, hogy egy órával hamarabb rakod le aludni? Lehet, hogy az ébredési ideje fix, tehát mindenképpen fél 3 - 3 között ébredne, de akkor egy órával többet tudna aludni.

Az én fiam (18 hónapos) például függetlenül attól, hogy este mikor alszik el, reggel 7-fél 8 között kel, pedig van, hogy este 8-kor már durmol, de előfordult olyan is, hogy 10-nél előbb sehogy sem sikerült elaludnia.

2011. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is próbűld ki, hogy 1 órűval hamarabb rakod le, és úgy jobb lesz.


nálunk ez van, hogy az ébredési idő a fix, ahogy az első válaszoló írta. egyébként, ha hulla, akkor másnap, délelőtt, 11 óra körül is le szoktam tenni, akkor pihen (nem is alszik minding) olyan fél-egy órát. És délután akkor jobban alszik. (ezt akkor kell tennem, ha előtte nap kimaradt vmi miatt az alvás, és akkor amiatt, hogy fáradt, nem alszik éjjel sem elég mélyen, majd másnap délután sem. Így már tudom, hogy ilyenkor kelé egy plusz óra délelőtt :)


Neki, meg nekem is jobb így :)


egy szintén 21 hós lány anyukája

2011. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek,megpróbálom!
2011. dec. 1. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!