Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kapott 1,5-2 éves babátok...

Mit kapott 1,5-2 éves babátok a Mikulástól? Karácsonykor mit fog kapni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hintaló, és vízzel rajzoló varázsszőnyeg lesz az ajándék.

21 hónapos kislányom van.

2011. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, ezt elnéztem. Ez a karácsony. A mikulástól játék karórát, és xilofont kapott.
2011. dec. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 éves három hónapos fiú

Mikulásra:mágneses rajztábla,orvosi táska,autószállító kamion,70 centis platós utánfutós kamion,édesség

Karácsonyra:játék konyha

2011. dec. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkitől mikuláscsomagot kapott, mi még vettünk neki egy karikatornyot.

Karácsonyra verdás puzzle szőnyeget kap hozzá tartozó autóval, gyurmakészletet, néhány ruhát. A mamáktól és déditől még nem tudjuk, de ha autó, akkor tuti sikere lesz.

18 hós kisfiú anyuja

2011. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En is hasonlokat adok a babamnak. Rajzszonyeg meg gyurmakeszlet. :)) mar valahol valaszoltam hasonlo kerdesre igy bemasolom neked, bocsi ha mar talalkoztal vele valahol. :)

22 honapos lesz karacsonykor a kisfiam es mi a kovetkezoket vettuk neki:


Lego Duplo rendorseg

[link]


Play doh gyurma szett amihez van 50 db. forma, vago, nyomo...

[link]


Tomy aqua draw lap/szonyeg: [link]


Meg egy nagyobb dompert szeretnenk neki venni mert imadja az autokat csak meg korul kell neznunk.


Mikulas nallunk nincs mert kulfoldon elunk igy nem votl ajandekozas. Itt zoknit kell majd felakasztani szent este a kandallohoz es abba pakol finomsagokat meg aprosagokat a telapo. Igy nem akartuk, hogy 2 telapo/mikulas legyen nallunk mert a bolcsibe eleg furan neznenek ra es a kisfiam nem ertene mas gyerekhez miert nem jott most december elejen. Igy inkabb passzoltuk minthogy osszezavarjuk ot.

2011. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12:41-es vagyok, valamiert a linkek nem mukodnek igy inkabb bemasolom neked a kerdest amire valaszoltam mert ott mukodik a link. A masodik valasz az enyem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
most 16 hónapos a fiam, miki csomagokat kapott, meg egy nagy játék autot, ruhát. karácsonyra nyuszi motor, játék állatkák, szönyeg, szerszámos állvány kiegészitökkel, de mielött félre értitek, ezt nem mind tölnk, nagy a család igy eloszlik:)
2011. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gil Yepes válasza:
100%
A miénk picit idősebb, majndem 3 éves, mivel Mikulásra nem akartunk elszállni, egy "szúróka" játékot kapott (oviban látta) ez egy tábla lyukakkal, és műanyag rajzszögszerű dolgokat lehet beleszúrni, és képet csinálni belőlük. Szerintem mindenképpen készségfejlesztő játékban gondolkodj, gyurma, építőkocka (a duplo árából 4X annyi egyszerűt lehet venni), mágneses rajztábla, színes ceruza, vízfesték, valamilyen értelmes zenélős játék.
2011. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mikulásra: kapott zoobles figurát(kedvenc) teletubbie figurát, csomagot, 2 kisrepülőt(400 ft volt darabja) szerszámkészletet(aminek a reszelőjét már eltörte:-)), műanyag fejet, amire a formákat rá kell illeszteni, dvdt(ezt mind összesen a családtól, mamáktól, keresztszülőktöl)

mivel még csak 1,5 éves én nem voltam a nagy csoki osztogatás híve, igy is ami keveset kapott karácsonyig kitart.

karácsony:

tőlünk:minikonyha, szeletelhető gyümölcs, lego duplo kőfejtő(imádja a munkagépeket)

anyósoméktól: markoló, daru, szerelhető repülő

anyutól:ruha, könyvek,biblia kicsiknek

apukámtól mert külön élnek: nagy fa kocka amin 5 féle játék van

keresztszülőtöl: teletubbie interaktiv plüss (vaterán szereztük be), kiskonyhájába vízforraló

tesómtol januárban kap, mert hajon dolgozik, és csak akkor jön haza, valószínű ikeás vonatszettet.

2011. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikulásra csak gyümölcs, keksz, édesség tartalmú csomagokat, de azt 8 helyről, úgyhogy a végén már rendkívül profin bontotta a csokimikulást. :)

21 hónapos kisfiunk imád szerelni az apja szerszámaival és tologat mindent, úgyhogy játék szerszámkészletet és kis bevásárlókocsit kap (a mamák talicskát, autót, hintalovat rebesgetnek).

A fejlesztőjáték szerintem is jó ötlet amúgy, de én gyógypedagógus vagyok, és elég komoly arzenállal rendelkezem, úgyhogy most nem ilyesmiben gondolkodtam, hanem olyan egyéb játékban, amit az egyéniségéhez el tudok képzelni. Neki plüsst pl. hiába vennénk, mert nem szereti megfogni őket, sőt a nagyobbaktól szinte fél. Szóval mindenképp az adott gyerekhez illőt próbálj választani.

2011. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!