Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek jövőre lesz 3 éves a...

Akiknek jövőre lesz 3 éves a gyereke, beiratjátok oviba az új törvény miatt?

Figyelt kérdés
Én nem terveztem,hogy már jövőre beirassam a kisfiamat,de ugye kötelezővé tette a törvény. Akkor már márciusban be kell iratnom? És ha nem iratom,mi lesz? Ti mit tesztek? Vagy várjak,hátha még akkor nem lép hatályba a törvény?
2011. dec. 8. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem íratom be. 2,5 éves és még nem szobatiszta, plusz pici babával vagyok itthon, korainak tartom. Majd szólnak, ha muszáj, de valószínűleg akkor is megpróbálok kibúvót találni.
2011. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Én beíratom a most 26 hónapos fiamat. Már fél éve szobatiszta és sokszor kevés vagyok neki, igényli a gyerektársaságot. Ha addig összejön a tesó, akkor is beíratom, max. csak fél napos lesz.
2011. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Új törvény? Tájékoztatnál?
2011. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2014-től!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hála az égnek, hogy még nem kötelező! Amúgy meg felénk az olyan családokat, akik nem megfelelően gondoskodnak a gyerekről, nincs pénz, nem etetik rendesen, már most kötelezi az önkormányzat az oviba járatásra.
2011. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Most 2.5 éves, és be fogom íratni jövőre. Az én időmben is ennyi idősen jártak óvodába a gyerekek, szerintem ez a normális. A lányom amúgy is igényli a gyerektársaságot, még nem szobatiszta, de remélem nyárra már az lesz.
2011. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban tölti a 3. évét a lányom, de már beírattam.
2011. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

be fogom íratni, természetesen, bölcsis, így nyilván nem kérdés, hogy oviba járjon-e, de kell is neki :)


a törvény miatt nem kell beíratnod, jövőre nincs semmi új törvény... ;)

2011. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Hála az égnek, hogy még nem kötelező! Amúgy meg felénk az olyan családokat, akik nem megfelelően gondoskodnak a gyerekről, nincs pénz, nem etetik rendesen, már most kötelezi az önkormányzat az oviba járatásra."


Az ilyen miért vállal gyereket, ha még etetni sem tudja?!

2011. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert apuci meg anyuci abból a pénzből issza seggrészegre magát amit a gyerek után kap. Nálunk meg is mondta a hasonló, hogy ő megél a f@rka után.

Szarik a gyerekre.

2011. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!