Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 20 hónapos. Bölcsibe...

Kisfiam 20 hónapos. Bölcsibe nem fog járni, de oviba mikor kell majd mennie?

Figyelt kérdés
Ok,még relatíve messze van ez a dolog de most akkor úgy van hogy a 3. születésnapja utáni szeptemberben kezdi vagy a születésnapján?Április 9.-én született.
2011. dec. 9. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Viheted már a 3. szülinapja utáni napon is. De én nem ajánlanám, ha meg lehet oldani. 3 hónap és nyári szünet, összevont csoportok, az óvónénik szabin, össze-vissza lesznek. Én csak szeptemberbe vinném. Mi kisfiammal vagyunk így a bölcsibe. Ő februári, de marad még szeptemberig bölcsis,a közelgő nyári szünet miatt.
2011. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyár előtt tényleg nem jó kezdeni, egyébként már 2,5 éves korától viheted bármikor, ha szobatiszta. Ha pedig később akarod az is megoldható, akkor kezdi, amikor te szeretnéd. Arra az évre előre be kell íratnod amikor megkezdi az ovit, erre figyelj. Akkor is ha a beiratkozás pl áprilisban van, de te csak októbertől vinnéd.
2011. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 18 hónapos.Május 27-én lesz 2, ma én is ezen gondolkoztam,hogy mikor vihetem majd oviba.E.
2011. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet márciusban már vihetnéd, hogy a szülinapjára beszokjon. nagyon ovi függő mikor lehet kezdeni
2011. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg kötelezően csak 1 évet kell járnia az iskola előtt. Legalábbis én így tudom...

Ha akarod viheted a szülinapja után, de nem muszáj.

Ha te otthon vagy, pl. kistesóval, akkor én nem vinném, csak később. Minek?

Tudom, most jönnek majd azzal, hogy közösségbe kell vinni, hogy szocializálódjon.... játszótér emberek! :) meg mi összejárunk barátokkal, rokon gyerekekkel. Sokat van közösségben. :))

2011. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én azt hittem az ovi kötelező majdnem mint az iskola,egyébként járunk közösségbe egy önkormányzati játszókörbe ahol nagyon sok baba van és sok játék és csak 700ft havonta:))

2011. dec. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!