Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülőkaros tricikli, mennyi...

Szülőkaros tricikli, mennyi idős korig?

Figyelt kérdés
Most reggel mentünk a boltba, es beszólt egy anyuka, hogy minek tologatok még egy ilyen nagylányt? Ez a nagylány még 3 éves lesz decemberben, egyedül tekerni még nem tud. Babakocsihoz már nagy, hosszabb távon sokat gyalogolni még nem bír. Szerintetek is idős már hozzá? Mert szerintem egyáltalán nem nagy hozzá. A nő azzal érvelt, hogy az ő gyerekei gyalogolnak 2 éves koruk óta. Mondtam az enyém meg nem, és azzal otthagytam.
2011. szept. 23. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! :) Mia ....-nak kell beszólnia? Törődjön a saját gyerekeivel. Abszolút normálisan gondolod az egészet, osztom a véleményed.
2011. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
3 évesen már valóban kellene tudni gyalogolni hosszabb távon is. De ha nincs hozzászokva,akkor semmi baj,ha még tolod.
2011. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még nincsen akkora, a nagyobbiknak meg nem volt triciklije, de szerintem én is fogom még olyan korban is tolni. Triciklit egyébként is nehezebb tekerni, mint egy normál láncos biciklit. Én a nagyot még ovis korában is toltam babakocsiban és látok mást is tolni. Egy gyalogló kétévessel szerintem képtelenség időben odaérni valahová és tényleg gyorsan el is fárad. Imádom az ilyen kéretlenül tanácsokat osztogató okostojásokat. Jól tetted, hogy faképnél hagytad.
2011. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most vettünk a 3 éves fiamnak ilyen triciklit, sokkal egyszerűbb a napi bevásárlás, jövés-menés, nem kell neki könyörögni az úton, hogy haladjunk már. A játszótéren úgyis kirohangálja magát délután.
2011. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányom már kétévesen ügyesen tekerte a triciklit, így abban nem tologattam, nekem a babakocsi miatt szóltak be, amikor két és fél évesen még toltam benne. El kell mondjam, hogy van egy két évvel fiatalabb öccse és nekem a tesókocsi nagy segítség volt bevásárlásoknál, ügyintézésnél, nem kellett a lányom után rohangálni, a forgalmas városban amúgy se jó ötlet szabadlábon egy kisgyerek, főleg, ha ott a másik is... De az emberek idióták (bocsánat), nekem is beszóltak, hogy mi az, nem tud járni a gyerek? De igen, tud, csakhogy kilométereket gyalogolni egy ilyen kisgyereknek, boltból ki, boltba be... Szóval én is toltam, csak én babakocsiban.

Ne foglalkozz a hülyékkel, ami neked és a gyerekednek jó, azt csináld, másnak meg mi köze hozzá?

Én egyszer visszakérdeztem egy elég undorítóan beszólogatós nőnek, hogy maga meg miért vett fel ebben a melegben kardigánt, hát beleizzad? Mire kikérte magának, hogy mi közöm hozzá? Én meg mondtam, hogy pont annyi, mint neki az én gyerekeimhez. Odébbált szó nélkül. :-))

2011. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez hülye már bocsánat! Mi a f..sz köze van hozzá? Bocsi a kiakadásért, de irtó pipa tudok lenni az ilyen szuperanyukra! Az én lányom májusban volt! 3 éves, de pl. oviba ezzel tolom, mert így nekem is egyszerűbb, elég messze van az ovi, első nap gyalogoltunk, de elfáradt. Minek fárasszam fölöslegesen? Hajtani nem tudja, mert nehéz, eleve az egész tricikli nehéz, vas az alapja, a lányom meg kicsi. Sz..rd le nagyívből és nyugodtan told a tricikliban a lányod.
2011. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A bolt nekünk is gyalog kb negyedórára van, oké, nem sok, de neki oda vissza+ nekem is a motyó. Persze ezt a nőt látásból ismerem, de sosem beszéltünk, mégcsak nem is köszöntünk egymásnak, pár utcával lakik arrébb. De egyébként ő könnyen beszél, mert még ha tehetné a wc-re is kocsival járna, gyalog még sosem láttam.. A gyerekeivel sem láttam egyébként még sosem sétálni(egyik ovis, másik kisiskolás lehet), bár csak március óta lakunk itt..
2011. szept. 23. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3évesemet én is azzal tolom az oviba. igaz ő tekeri is, de besegítek én is. Kilométereket még nem biztos hogy akarnak az ilyen kicsik gyalogolni...
2011. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam másfél éves, egy éves kora óta jár, viszont a sétáink elég hosszúak. (gyalog nekem kb 45 perc oda-vissza)

Egyrészt ez neki még egyszer ennyi idő lenne, plusz én cipelhetném a csomagokat, ééééééés 32 hetes terhes vagyok, már nekem is nehezemre esik a mozgás, nemhogy még a fiam után rohangáljak az autóút mentén.

A hasam elég nagy, és nem hiszed el, de még így is kapom a beszólásokat, hogy egy EKKORA gyereket miért tologatok.

2011. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem értem, hogy miért jó ezeknek az embereknek, akik emiatt nektek is beszóltak meg nekem is. Lehet az ő gyermekük csodababa volt vagy nem tudom mi, hogy mindent sokkal hamarabb tudtak, mint más, MAI anyukák gyermekei..
2011. szept. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!