Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig "maradtok/maradtatok"...

Meddig "maradtok/maradtatok" a babás témakörben és mikor tértetek át a kisgyermekek kategóriába?

Figyelt kérdés
Húh, remélem érthetően kérdeztem :)
2011. dec. 12. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
19 hónapos, írtam már kérdést a Kisgyerekekbe is, de a Babákat jobban szeretem, jobban pörög. :) 2 éves kor után azért szerintem "illik" átmenni.
2011. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. akkor 16 hónapossal még maradok a babáknál :)
2011. dec. 12. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
2 éves kor körül tértem át. A dackorszak kezdetével. Egyszerűen ilyen témák már csak a kisgyerekes rovatban voltak, babákra ez még nem jellemző. :D
2011. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fotucsok ***** válasza:
2 éves kora körül, amikor már tényleg olyan kisgyerekes kérdések foglalkoztattak. Tehát nem a szopizás stb, hanem a szófogadattlanság stb...
2011. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...akkor majd kb. 8 hónap múlva "találkozunk" :)
2011. dec. 12. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mostanában tértem át kisfiam 20 hónapos. Csak azt vettem észre hogy kb. 3-8-10 hónapos babákról olvastam a kérdéseket és akkor megláttam baloldalt a kisgyerekek rovatot és azóta itt vagyok. Azért beleolvasgatok a babákba is, de nem annyira alaposan, mint mikor még ott voltam.
2011. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is. azért majd olykor átlesek a kisgyermekekbe :)
2011. dec. 13. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!