Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21hónapos kislányomat hová...

21hónapos kislányomat hová vihetném, mert én már "kevés" vagyok neki? Hetente pár nap, amiért nem kell egy vagyont fizetni.

Figyelt kérdés
Nem jár bölcsibe. Esélyem sem volt beíratni,mert 10hónapos volt mire elköltöztünk,és csak utána volt bejelentett lakcímünk. A mindennapi játszóházat nem engedhetjük meg magunknak. Már nagyon szüksége lenne társaságra,én egyszerűen nem tudom már lekötni!
2011. dec. 12. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül a környéketeken,vagy érdeklődj a védőnőnél könyvtárba,művelődési házakban szoktak lenni baba-mama klubbok, zeneovik,tornák és nálunk szinte mindegyik ingyenes.
2011. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi játszóközösségbe járunk amit az önkormányzat támogat,havonta 700 ft és 2 nagy szobába vannak játékok(csúszda,trambulin,nagyon sok kisjáték,kismotorok,babakocsik,szóval minden)és nagyon sok baba:)

Vannka különböző programok,konyha,altatási,etetési lehetőség is.

Ez Budapesten van a XV.kerületben.

2011. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen egyházi csoport, vöröskeresztes rendezvények,

közöségi házak, pár kisgyerekes barátnővel csinálhatok mini bölcsit.

2011. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon majdnem mindegyik városban van Csiribiri foglalkozás. Én nagyon ajánlom! Főleg a 21 hónaposnak tökéletes program lehet.

Link:


[link]

2011. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!