Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kér. Lek se. Gítsete. K!...

Kér. Lek se. Gítsete. K! kórházban vagyunk?

Figyelt kérdés

Szombat éjszaka hányt és hasmenése volt a 28 hós lányomnak, behoztam, fölvették.infúziót kapott másfél zacskót. széklete rendbejött, eszik iszik rendesen.erre tegnap este behoztak egy vírusos kisfiút a szobába, ma délelőtt megint hányt...tőlük kaphatta el újra??

a doki meg a nővérke mondták nagyviziten, h túl ehette magát reggel...:-)

de mondta a főorvos ha a fül-orr-gégészeten jó lesz minden (én úgy gondolom h ha olyan lesz, ami kezelhető otthon), akkor délután hazaengednek.


mit csináljak szerintetek ha mondják h maradjunk?! csak mert akkor sztem még betegebb lenne....


2011. dec. 13. 10:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

gyermekápoló vagyok

A kóla tényleg jó a hányinger-hányás megszüntetésére!

Rázd/keverd kis a szénsavat belőle teljesen és hűvösen, kanalazd a kicsinek.

Imádni fogja :)


Gyógyszertárban lehet venni recept nélkül ORF port (orális rehidráló folyadék) vízben kell feloldani és pótolja az elvesztett sókat.

+normaflor!


Mielőbbi jobbulást!

Mielőbbi jobbulást!

2011. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!