Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 27 hónapos fiammal nappal...

27 hónapos fiammal nappal alszik 2-3, fél négyig de este 10-11mire elalszik hiába vacsizik, pizsamába van 8 kor, úgysem. Hamarabb hogy tudnám elaltatni?

Figyelt kérdés
Viszont ha nappal nem alszik akkor este 8 után kidől, de egy óra alvás után felsír, ordít mint aki nincs magánál, szolunk hozza még jobban ordít. Mit tanácsoltok hogy lehetne 8-9 elaltatni?
2011. dec. 13. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

fiam is ennyi idős és így alszik ahogy a tied.fél 1 körül fektetem le és 3-kor keltem,fél 4 mire rendesen magához tér.este 9-kor fektetem le,de 10 elött nem alszik el.szerintem nem mozognak már délután annyira és nem fáradnak el és azért nem tudnak elaludni este.ráadásul az enyém még mászkál is,vagy 100x felkel mire elalszik és sokszor hiszti árán fekszik csak vissza.

sajnálom hogy érdemleges válasszal nem szolgálhattam,de gondoltam megosztom veled,hogy nem vagy egyedül ebben a cipőben.

2011. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyanezt csinálja, csak kb éjfél-fél1 mire elalszik. Nekem azt javasolta a védőnő, hogy keltsem reggel 7 körül, akkor délre lefárad, és korábban fog aludni este. na ezzel annyit értem el, hogy dilizett reggel 7kor, ordított, mint akit nyúznak, majd 10 perc hiszti után szépen visszaaludt:( de próbáld meg, hátha neked beválik:)
2011. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk a fiunkkal, ő januárban lesz 2 éves. Én úgy oldottam meg, hogy a délutáni alvása 1 - max. 1,5 óra. Felkeltem, igaz egy kicsit kómás, de viszont este már fél 9 körül elalszik.

Reggel 6 és 7 között szokott kelni.Mivel a tesóját együtt visszük reggelente oviba.

2011. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!